Mootorsõiduki tõendid

Pakume erinevate meditsiiniliste tõendite taotlemist. Teeme tervisekontrolle näiteks: mootorsõidukijuhi tervisetõendi väljastamiseks, relvaloa taotlejale tervisetõendite väljastamiseks,
kindlustuse jaoks.

Meie juures saate teha vajalikud analüüsid ja uuringud nakkushaiguste kohta tõendi väljastamiseks, mis on vajalik näiteks:

  • toidu käitlemise alal töötamiseks,
  • õpetamisega seotud alal töötamiseks,
  • tervishoiualal töötamiseks,
  • loomapidajad,
  • hoolekandetöötajad,
  • iluteenuste ala töötajad,
  • õppima asumiseks või praktikaks eelpoolnimetatud aladel.

Tervisekontrolli tulles võtke kaasa isikut tõendav dokument, prillid, läätsed ja muud abivahendid (nt kuuldeaparaat, jäsemeprotees). Kui tervisekontrolli raames selguvad tõendi väljastamist takistavad terviseprobleemid, suunatakse tõendi taotleja täiendavatele uuringutele või eriarsti vastuvõtule (nt silmaarsti juurde või uneuuringule).

Allergeenide vastaste antikehade määramine verest, üks analüüs

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Allergia on immuunsüsteemi ebatavaliselt äge reaktsioon tavapärases situatsioonis ohutute ainete suhtes. Allergiahaigused on väga levinud nii Eestis kui mujal maailmas. Allergia avaldumine võib olla väga erinev – alates kergest nina sügelusest lõpetades eluohtliku anafülaksiaga. Allergiale iseloomulikke sümptomeid võivad põhjustada toiduained, tolmulestad, taimede õietolmud, hallitusseened, koduloomad, putukate mürgid ja veel mitmed erinevad ained meid ümbritsevast keskkonnast. Vereproovist on võimalik määrata erinevate allergeenide vastaseid antikehasid. Antikehade leidumine ei tähenda alati allergia olemasolu. Oluline on hinnata ka allergia sümptomite esinemist. Allergiateste soovitame alati koos arsti konsultatsiooniga.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST