Laserepilatsioon

Confido Meditsiinikeskuses pakume tõhusat laserepilatsiooni. Meie kosmeetikud eemaldavad vaakumkinnitusega Lumenis™ laserite abil soovimatud karvad kõigilt näo- ja kehaosadelt, garanteerides väga hea tulemuse. Laserepilatsioon on patsientidele võimalikult vähe ebamugav. Oleme Eesti kogenuim laserravi kliinik, alustasime juba aastal 2002 ning oleme enda aparatuuri järjepidevalt uuendanud.

NB! Kõigi piirkondade laserepilatsioon on Confidos kuni augusti lõpuni –30%, kui ütled broneerides assistendile või sisestad süsteemi sooduskoodi SUVI30

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Laserepilatsioon jalgadel

  Näita vabasid aegasid

  Jalgade laserepilatsioon on ohutu ja tõhus protseduur soovimatute karvade jäädavaks eemaldamiseks. Pärast laserepilatsiooni unustate karvakasvu jalgadel mitmeks aastaks. Confido Esteetilise meditsiini kliinikus kasutatakse jalgade laserepilatsiooniks rahvusvahelise klassi seadmeid ja protseduuri teeb ainult meditsiinilise kõrgharidusega personal.

  Kuidas see toimib?

  Lühiajaline dioodlaseri sähvatus mõjutab karvapigmenti melaniini, soojendades mõneks millisekundiks karvafolliikulit. Selle tagajärjel hävivad karva toitvad rakud, karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Protseduur eemaldab olemasolevad karvad ja hoiab ära uute ning sissekasvanud karvade tekke ja kasvu. Sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest väheneb pärast 6–10 protseduuri pikkust kuuri karvakasv jalgadel 80–99%.

  Näidustused jalgade laserepilatsiooniks

  Laserepilatsioon on näidustatud neile, kes on väsinud soovimatute jalakarvadega võitlemisest ja leiavad, et nende välimus on ebaesteetiline. Jalgade karvakasvu probleem on väga levinud. Isegi sellised karvad, mis ei ole väga tumedad, võivad naistel komplekse põhjustada. Eraldi näidustus on suur hulk sissekasvanud karvu jalgadel. Jalgade laserepilatsioon lahendab selle probleemi kiiresti ja delikaatselt ning – mis kõige tähtsam! – jäädavalt.

  Vastunäidustused

  • Lahtised haavad ja põletikud alajäsemete nahal
  • Onkoloogilised haigused
  • Suur hulk sünnimärke jalgadel
  • Äge külmetushaigus (millega kaasneb palavik)
  • Rasedus ja imetamine
  • Suhkurtõbi
  • Vanus alla 16 aasta
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

  Vastunäidustused on suhtelised ning lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri. Kui patsient on alla 16 aasta vana, peab ta tulema konsultatsioonile koos ühe vanemaga.

  Protseduurist

  Laserkiir toimib valikuliselt karvapigmendile melaniinile. Lühiajalise kuumutamise tõttu hävivad karva toitvad rakud ning karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Laserkiir praktiliselt ei mõjuta tervet nahka, mõjutades ainult karvafolliikuleid, seega on valu protseduuri ajal minimaalne. Protseduur kestab keskmiselt 15–60 minutit. Soovitatavad intervallid protseduuride vahel on 4–6 nädalat.

  Protseduuri sammsammuline kirjeldus

  Enne protseduuri eemaldatakse jalgade nahalt igasugune mustus. Silmad kaetakse kaitseprillidega, tehakse laserravi, mis on tajutav kipitustundena. Pärast protseduuri saab jalapiirkonna nahka ravida meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral kasutatakse lisajahutust või kantakse peale regenereeriv preparaat.

  Tulemused

  Protseduuri tulemusena langevad mõned karvad välja kohe, mõned lähipäevil. Pärast protseduurikuuri väheneb karvakasv jalgadel kuni 99%.

  Mida peab teadma enne protseduuri?

  Laserikiir toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele folliikulitele. Kui uued karvad tagasi kasvavad, tuleb laserepilatsiooni korrata. Paar päeva enne (1 päev enne) protseduuri peab jalgu raseerima. Kaks nädalat enne protseduuri vältige solaariumis käimist ja päevitamist.

  Pärast protseduuri

  Patsient võib kohe pärast jalgade laserepilatsiooni protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Jalapiirkonna nahal on võimalik punetus, mis järgneva paari päeva jooksul iseenesest kaob. Esimesed 24 tundi ärge tehke jalanahka märjaks. 14 päeva jooksul pärast protseduuri vältige otsest päikest ja solaariumi ning kasutage õues olles päikesekaitsekreeme. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde teile soovitab.

  Võrdlev analüüs muude protseduuridega

  Laserepilatsioon on kiire, tõhus ja suhteliselt valutu viis soovimatutest jalakarvadest vabanemiseks. Kui võrrelda seda protseduuri vahatamisega, on valu mitu korda väiksem. Pärast laserepilatsiooni ei teki jalanahal ärritust, sissekasvanud karvu, sisselõikeid ega muid tagajärgi, mis on omased muul meetodil karvade eemaldamisele.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kas laserepilatsioon on tervisele kahjulik?
   Protseduuri on kasutatud meditsiinis karvade eemaldamiseks aastakümneid ja see on täiesti ohutu. Protseduuri ajal ei avaldata negatiivset mõju patsiendi nahale ega organismile.
  • Mitu protseduuri hõlmab karvade täieliku eemaldamise kuur?
   Tavaliselt on kuuri pikkus 6–10 protseduuri.
  • Kui kaua kestab kaenlaaluste karvade laserepilatsiooni protseduur Confido Esteetilise meditsiini kliinikus?
   45–120 minutit, olenevalt valitud piirkonnast.
  • Mis on laserepilatsiooni eelis Confido kliinikus?
   Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel Lumenis LightSheer Duetti seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.
  • Kas tätoveeritud nahal saab laserepilatsiooni teha?
   Ei, tätoveeringul olevate karvade epileerimiseks peate esmalt tätoveeringu eemaldama või epileerima selle ala mõne teise meetodiga, näiteks mehaaniliselt, mitte laseriga.


  Hinnad

  Epilatsioon põlvedel

  55€

  Epilatsioon reitel

  170€

  Epilatsioon säärtel

  140€

  Epilatsioon jalgadel kogu pikkuses

  260€

  Epilatsioon varvastel

  40€


  Laserepilatsioon jalgadel

  Margarita Raag

  Õde-kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  Oksana Gerassimenko

  Oksana Gerassimenko

  Juhtiv kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  Anastasiia Kulikova

  Anastasiia Kulikova

  Õde-kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  Jekaterina Tšernitskaja

  Jekaterina Tšernitskaja

  Vastutav õde

  Spetsialistist lähemalt
  Jana Korenevski

  Jana Korenevski

  Õde

  Spetsialistist lähemalt
  Polina Sokolova

  Polina Sokolova

  Õde-kosmeetik

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Laserepilatsioon jalgadel

  Otsi vabasid aegasid