Ilusüstid

Confido esteetiline meditsiin pakub ka ilusüste – ilu ja noorus professionaalide poolt! Tihtipeale ajatakse ilusüstid, täitesüstid ja botox segamini. Täitesüst on eelkõige selleks, et saada volüümi. Botuliinisüsti (nt Botox) eesmärk on kortsude silendamine. Kui sa ei tea, mida valida, siis tuleks alustada arsti või kosmeetiku konsultatsioonist.

Botuliinisüsti (nt Botox või Dysport) võib teha ainult arst. Seevastu huulte täitesüstimine ja silmaaluste täitesüstid tehakse kehaomase hüaluroonhappega ja seda võib teha ka õde või kosmeetik.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima protseduuri leidmiseks alusta konsultatsioonist:

  3D nahadiagnostika hooldusplaaniga

  Näita vabasid aegasid

  Turu kõige arenenuma ja uuenduslikuma kaameraga LifeViz Infinity PRO saame teha kõrgkvaliteetseid suurepärase täpsusega pilte, animatsioone ja diagnostikat näost, nahast ja kehast. Kaamera abil on võimalik vaadelda end 360 kraadi ulatuses ning näha protseduuride tulemuste efektiivsust. 3D-kaamera piltide põhjal saab teha objektiivsemaid otsuseid raviprotseduuride vajalikkuse suhtes. Tänu 3D-kaamera piltidele näevad kliendid paremini hoolduste pikemaajalist efekti, kuna palja silmaga võib olla mitteinvasiivsete protseduuride tulemust raskem näha.

  Esmasel konsultatsioonil tehakse 3D-kaameraga pilt kas näo või keha piirkonnast, kus hinnatakse näo- ja nahaprobleeme, näiteks kortsude esinemist, volüümikadu, rasvkoe migratsiooni, päikesekahjustust, punetust, pigmentatsiooni. Kaamera abil hindame ka naha vanust ja asetust nii-öelda vanusepüramiidis. Kehapiirkonnas sobivad 3D-pildid suurepäraselt asümmeetriate, rasvalademete, tselluliidi ja venitusarmide analüüsimiseks. 

  3D-piltide abil läbi viidud üksikasjaliku analüüsi järel koostame just teie jaoks parima hooldusplaani. 

  Protseduurijärgsel 3D-ülesvõttel saab objektiivselt hinnata, kuidas on tänu protseduuridele ja nahahooldusele muutunud naha kvaliteet ning jälgida kvaliteedi- ja kvantiteedimuutuste dünaamikat. Samamoodi on võimalik LifeViz Infinity PRO 3D-kaameraga tehtud piltide põhjal hinnata kehamuutusi. Protseduurieelseid ja -järgseid pilte kihtidena üksteise peale paigutades saab jälgida tulemusi, kus piirkonnas ja mil määral on teie kehal muutusi toimunud.

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: 3D nahadiagnostika hooldusplaaniga

  Otsi vabasid aegasid