Kehahooldus, kehahooldus, tselluliidi vastu, tselluliidist vabanemine, keha pinguldamine, nahahooldus, juuksehooldus, naha toonus

Kehahooldus

Kehahooldused esteetika kliinikus on mõeldud toetamaks teekonda tervislikuma ja soovitud keha suunas. Ilus ja terve keha algab alati tasakaalustatud toitumisest ja füüsilisest aktiivsusest, aga meie kehahooldused aitavad teie eesmärke tõhusamalt saavutada. Meie kehahooldused parandavad naha kvaliteeti, aitavad kaasa kollageeni tekkele, aitavad vabaneda rasvarakkudest ja tselluliidist ning parandavad lihastoonust.

  Krüolipolüüs lõuapiirkonnas

  Näita vabasid aegasid

  Märtsikuu eripakkumine: krüolipolüüs lõuapiirkonnas 160 €.
  Pakkumine kehtib sooduskoodiga KEVADEILU kuni 31.03.2023.

  Krüolipolüüs on aparaadihooldus, millega saab vähendada lokaalseid rasvakogumikke ning mis võimaldab lisaks eri kehapiirkondade rasvarakkude hävitamisele vähendada ka lõuaalust rasva. 

  Rasva ladestumine lõua alla on enamasti tingitud vananemisprotsessist ning paljudel juhtudel mõjutab seda ka geneetiline soodumus. Pärast suuremat kaalulangust võib lõuaalune nahk lõtvuda ja sealne rasvkude alles jääda. Samuti võib liigne lõuaalune rasv muutuda häirivaks seoses kaalutõusuga.

  Kuidas toimub lõuapiirkonna rasvaladestuste vähendamine krüolipolüüsiga?

  Krüolipolüüsi efektiivsus sarnaneb kirurgilise rasvaimuga, aga on lihtsam ja kiirem protseduur ning seotud vähemate riskidega. Krüolipolüüsi käigus hävitatakse rasvarakud külmutamise teel. Rasvaraku jahutamisel teatud temperatuurini hakkab see aktiivselt soojusenergiat tootma ning langeb apoptoosi ehk raku loomulikku surma. 

  Hoolduse käigus asetatakse miniaplikaator rasvaladestusi sisaldavale piirkonnale, aparaat tõmbab vaakumiga rasvavoldi otsikusse ja töötleb seda külmaga. Protseduuri jooksul on tunda külmatunnet. Rasvarakud lõhustuvad aja jooksul ning need väljutatakse kehast ainevahetuse käigus.

  Millised on vastunäidustused?

  • rasedus, imetamine
  • kilpnäärmehaigused
  • südame-veresoonkonnahaigused
  • maksahaigused
  • neeruhaigused
  • pahaloomulised kasvajad
  • diabeet (v.a juhul, kui raviskeem toimib hästi ja veresuhkrunäidud ei kõigu)
  • infektsioonid, nahahaigused või äge põletik hooldatavas piirkonnas
  • hüpertroofilised armid hooldatavas piirkonnas
  • südamestimulaatori kasutamine
  • regulaarne põletikuvastaste ravimite tarvitamine

  Millega arvestada enne ja pärast protseduuri?

  Krüolipolüüsi protseduur ei eelda spetsiaalset ettevalmistust. 

  Pärast protseduuri võib hooldatud piirkonnas esineda turset, pindmisi verevalumeid, naha tundlikkuse kadu. Soovituslik on säilitada kehaline aktiivsus ja tervisliku toitumise harjumused, mis võivad mõjutada tulemusi.

  Krüolipolüüsi hoolduse korral kujuneb tulemus umbes 6–8 nädala järel. Enamik kliente vajab keskmiselt 2–3 protseduuri piirkonna kohta minimaalselt neljanädalase vahega. Vajalike protseduuride arv sõltub eesmärkidest ja ootustest ning sellest, kui palju on vaja rasvkude vähendada ja kuidas reageerib keha külmahooldusele.

  Efektiivsemate ja individuaalselt parimate tulemuste saavutamiseks kombineeritakse krüolipolüüsi ka lipolüütikumide süstimisega. Lõuapiirkonna rasvaladestuse vähendamine krüolipolüüsiga sobib nii naistele kui meestele.

  Loe lisa: Külmutades saledaks

  Krüolipolüüs lõuapiirkonnas Sooduskood: KEVADEILU
  160 € 175 €
  60 min

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Krüolipolüüs lõuapiirkonnas

  Otsi vabasid aegasid