Kehahooldus, kehahooldus, tselluliidi vastu, tselluliidist vabanemine, keha pinguldamine, nahahooldus, juuksehooldus, naha toonus

Kehahooldus, juustehooldus

Sulle on kogu eluks antud vaid üks keha. Hoia ja hoolda seda õigesti!

Confido esteetilise meditsiini kliinik pakub tipptasemel hoolduseid, mida teostavad med.õed ja kutsetunnistusega kosmeetikud. Võid kindel olla, et meie juurest leiad ohutud, efektiivsed ja mugavad iluteenused.

Pakume erinevaid kehahoolduseid, mille eesmärgid on naha pinguldamine, naha toonuse ja värskuse taastamine. Meie teenuste hulka kuuluvad keha koorimine, plasmalifting, mesoteraapia ja laserepilatsioon. Lisaks leiad uhiuuest Viru esteetika kliinikust sellised uudsed teenused nagu krüolipolüüs ja lööklaineteraapia.

  Krüolipolüüs lööklaineteraapiaga

  Näita vabasid aegasid

  Sooduskoodiga KOOS krüolipolüüs sõbralikuma hinnaga! Pakkumine kehtivad kuni 28.02.2023.

  Krüoteraapia ehk krüolipolüüs on alternatiivne viis rasvaimule. See on väheinvasiivne figuuri korrigeerimise meetod, mille abil saab vormida keha kaunimaks ja muuta neid kehapiirkondi, kuhu rasv kipub püsivalt kogunema.

  Confidos on kasutusel uuenduslik krüolipolüüs Z Lipo Zimmer. See meetod külmutab ladestunud rasvarakud kontrollitud temperatuurivahemike abil pikema aja vältel, mis muudab protseduuri võimalikult ohutuks. Sihipärane külmtöötlus põhjustab rasvarakkude hävimise. Rasvarakkude täielik lagunemine ja eemaldamine loomulikul teel lümfisüsteemi kaudu võtab aega umbes 10-12 nädalat. Kuna ümbritsev kude ei reageeri külmaravile samamoodi kui rasvkude, peetakse ravi ohutuks, õrnaks ja väheinvasiivseks.

  Krüolipolüüsi abil saab ladestunud rasvaga võidelda edukalt reiepiirkonnas, puusadel, kõhul, tuharate, kätel ja meestel ka rinnapiirkonnas.

  Parimad tulemused koos lööklaineteraapiaga

  Veel paremate tulemuste saavutamiseks on krüolipolüüs kombineeritud lööklaineteraapiaga Z Wave Pro. Z Wave Pro kasutab kõrge energiaga lööklainet, stimuleerides seeläbi kollageeni tootmist, taastades naha elastsust ja tugevust. Kui Z Wave Pro on edukas ka eraldiseisva protseduurina tselluliidi ja sidekoe nõrkuse puhul, siis koos Z Lipo täiustatud rasvakülmutamise tehnoloogiaga ei taga see hoolduse kombinatsioon mitte ainult rasva kadu, vaid pinguldab ka nahka.

  Vastunäidustused

  • rasedus, imetamine
  • südame-veresoonkonna haigused
  • maksahaigused
  • neeruhaigused
  • pahaloomulised kasvajad
  • diabeet (v.a. juhul, kui raviskeem on hästi toimiv ja veresuhkrunäidud ei ole kõikuvad)
  • infektsioonid, nahahaigused või äge põletik ravipiirkonnas
  • hüpertroofilised armid ravipiirkonnas
  • südamestimulaatoriga patsiendid
  • regulaaselt põletikuvastaste ravimite tarvitamine

  Krüolipolüüs ja lööklaineteraapia – kellele sobib ja tulemused?

  Krüolipolüüs sobib keskmise kehaehitusega inimesele, kes soovib lokaalselt rasvaladestusi eemaldada kõhul, reitel, puusadel, tuharatel, kätel või meestel ka rinnapiirkonnas.

  Krüolipolüüsi ja lööklaineteraapia hoolduse puhul on tulemused tavaliselt nähtavad juba esimese protseduuri järel. Enamik kliente vajab keskmiselt 2–3 raviseanssi piirkonna kohta. Vajalike raviprotseduuride arv sõltub sellest, kui palju rasva on vaja vähendada, teie eesmärkidest ja ootustest ning sellest, kuidas teie keha ravile reageerib. Esimese ja teise raviseansi vahe on 4 nädalat.

  Loe lähemalt:

  Krüolipolüüs koos lööklaineteraapiaga reite väliskülgedel
  200 € 225 €
  80 min
  Krüolipolüüs rinnapiirkonnas meestele
  200 € 225 €
  80 min
  Krüolipolüüs koos lööklaineteraapiaga kõhul
  200 € 225 €
  80 min
  Krüolipolüüs koos lööklaineteraapiaga kätel
  200 € 225 €
  80 min
  Krüolipolüüs koos lööklaineteraapiaga reite sisekülgedel
  200 € 225 €
  120 min
  Krüolipolüüs koos lööklaineteraapiaga puusadel
  200 € 225 €
  120 min
  Krüolipolüüs lõuapiirkonnas
  160 € 175 €
  60 min

  Seda teenust osutame

  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Krüolipolüüs lööklaineteraapiaga

  Otsi vabasid aegasid