Huuleplastika

Otsi vabasid aegasid

Huuleplastika on kirurgiline protseduur, mille käigus muudetakse huulte kuju, suurust või struktuuri. Selle protseduuri eesmärk on parandada huulte välimust ja harmooniat ülejäänud näojoontega, suurendades huulte täidlust, vähendades kortsude ilmumist huulte ümbruses või korrigeerides huulte asümmeetriat.

Huuleplastikat saab teha erinevate meetoditega, sealhulgas huule täiteainete süstimise, rasvaimu, naha siirdamise, huulelihaste või sidemete lõikamise ning huulte tõstmise või langetamise abil. Enne protseduuri tuleb alati läbi viia põhjalik konsultatsioon plastilise kirurgi või esteetilise meditsiini spetsialistiga, kes hindab patsiendi huulte seisundit, soove ja ootusi ning annab soovitusi sobivaima protseduuri kohta.

Huuleplastikat võib teha kohaliku tuimestuse või üldanesteesia all ning protseduur kestab tavaliselt ühe kuni kahe tunni vahel. Taastumisperiood pärast huuleplastikat võib varieeruda sõltuvalt valitud protseduurist, kuid enamasti on vaja puhata paar päeva ja hoiduda teatud toitude ja jookide tarbimisest. Huuleplastikaga seotud riskid võivad hõlmata verejooksu, infektsiooni või armistumist, kuid need on haruldased, kui protseduur viiakse läbi kogenud spetsialisti poolt.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Näo ilukirurgi vastuvõtt
110 €
30 min
Huuleplastika
Alates 1850 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses