Kehahooldused

Kehahooldused esteetika kliinikus on mõeldud toetamaks teekonda tervislikuma ja soovitud keha suunas. Ilus ja terve keha algab alati tasakaalustatud toitumisest ja füüsilisest aktiivsusest, aga meie kehahooldused aitavad teie eesmärke tõhusamalt saavutada. Meie kehahooldused parandavad naha kvaliteeti, aitavad kaasa kollageeni tekkele, aitavad vabaneda rasvarakkudest ja tselluliidist ning parandavad lihastoonust.

Intiimpiirkonna noorendav hooldus

Otsi vabasid aegasid

Selle meditsiinilise hoolduse eesmärk on parandada intiimpiirkonna kvaliteeti ja välimust ning vähendada pigmentatsiooni välistel suguelunditel ja reite sisekülgedel.

Mesoestetic’u poolt välja töötatud ainulaadse protseduuri jaoks kasutatavad tooted on tõhusad, samal ajal õrnad ning ei ärrita tundliku intiimpiirkonna nahka.

Koostises sisalduvad niatsinamiid, lagritsa-magusjuure ekstrakt, aselaiinhape, piimhape jt avaldavad põletikuvastast toimet, pärsivad melaniini moodustumist nahas, stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist, uuendades seeläbi nahka. Piisab ühest hooldusest, mille järel on soovitatav jätkata spetsiaalsete koduhooldustoodete kasutamist.

Intiimpiirkonna noorendavat hooldust saab üldiselt teha igale sellise esteetilise probleemiga patsiendile nii naistel kui meestel. Võimalikke tulemusi, vastunäidustusi ning protseduuride kombineerimise võimalikkust hindab meie esteetilise meditsiini õde konsultatsioonil enne protseduuri.

Millised on protseduuri vastunäidustused?

  • Päikesepõletused (vältida kokkupuudet UV-kiirgusega 2 nädalat enne protseduuri)
  • Rasedus ja imetamine
  • Nahahaigused ja allergiad toodete komponentide suhtes
  • Bakteriaalsed, seen- või herpesinfektsioonid

Kuidas valmistuda protseduuriks?

  • Enne protseduuri mitte raseerida hooldatavat piirkonda vähemalt 1 päev
  • Seda hooldust ei soovitata kombineerida teiste protseduuridega (nt keemilised koorimised)

Millega arvestada pärast protseduuri?

Pärast hooldust kasutada vastavalt spetsialisti soovitustele hoolduskreemi.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Intiimpiirkonna noorendav hooldus
375 €
30 min
Hoolduse-eelne konsultatsioon
25 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses