Proktoloogiline kirurgia

Proktoloogiline kirurgia tegeleb päraku- ja pärasoolehaiguste diagnostika ja raviga. Pakume nii konservatiivseid kui ka vähetraumaatilisi operatsioone, mis on traditsioonilistest kirurgilistest sekkumistest patsiendile palju mugavamad.

Põletike ja uuriste kirurgiline ravi

Otsi vabasid aegasid

Paraproktiit ja fistul on haigused, mis on seotud päraku ümbruse kudede põletikuga. Need võivad olla väga valusad ja ebamugavad ning halvendada patsiendi elukvaliteeti. Paraproktiidi ja fistuli ravi hõlmab sageli kirurgilist sekkumist.

Operatsioon toimub üldnarkoosis, et tagada patsiendi mugavus ja ohutus. Enne operatsiooni tuleb järgida arsti juhiseid ja soovitusi. Teatage kindlasti oma arstile kõigist terviseprobleemidest ja ravimitest, mida te kasutate. Operatsiooni ajal teeb kirurg sisselõike päraku lähedal asuvas piirkonnas, et avada fistul ja/või paraproktiidi õõnsus. Seejärel eemaldatakse kahjustatud kuded ja haav puhastatakse ning õmmeldakse kinni. Mõnikord paigaldatakse haavasse drenaažitoru, et vältida vedeliku kogunemist ja kiirendada paranemisprotsessi.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kirurgi vastuvõtt
110 €
30 min
Põletike ja uuriste kirurgiline ravi ehk paraproktiitide ja fistulite eemaldamine
alates 750 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses