Peavalukeskus

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kellest enamik leiab leevenduse arsti poole pöördumata. Samas võivad peavalud olla sedavõrd tugevad või sagedased, et need häirivad oluliselt igapäevatoimetusi.

Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)

Otsi vabasid aegasid

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kuid enamik leiab lahenduse arsti poole pöördumata. Samas võib peavalu olla sedavõrd tugev või sage, et häirib oluliselt igapäevatoimetusi ning vajab arstlikku sekkumist.

Peavalu diagnoosimiseks ja raviks soovitame aja broneerida neuroloogi vastuvõtule. Vastuvõtu käigus selgitatakse välja peavalu põhjus ja vastavalt diagnoosile (nt migreen, kobarpeavalu, pingepeavalu jne) koostatakse raviplaan, et taastada peavalust mõjutatud elukvaliteet. Peavaluravi meeskonda kuuluvad neuroloog, peavaluõde, füsioterapeut, psühholoog.

Konsultatsioonile võib pöörduda ka eksperthinnangu saamiseks varasemale diagnoosile või raviplaani korrigeerimiseks.

Vajadusel pakume diagnoosi täpsustamiseks täiendavaid uuringuid lisatasu eest.

Palun täitke peavaluküsimustik kindlasti enne neuroloogi visiiti – nii saab arst juba eelnevalt tutvuda Teie peavalu tekkepõhjuste ja iseloomuga.

Hind

Teenus
Hind
Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)
Tallinn
110 €
Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)
Tartu
100 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses