Peavalu neuroloog arsti vastuvõtt migreen

Peavalukeskus

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kellest enamik leiab leevenduse arsti poole pöördumata. Samas võivad peavalud olla sedavõrd tugevad või sagedased, et need häirivad oluliselt igapäevatoimetusi.

Enim levinud peavalud

“Peavalu”

Peavalu saab täpse diagnoosi alusel tõhusalt ravida

Confido peavalukeskuses käsitleme peavaluravi terviklikult. Peavaluravi teekond algab neuroloogi vastuvõtust, kus selgitatakse välja peavalu põhjused, pannakse diagnoos ja koostatakse raviplaan, et taastada peavalust mõjutatud elukvaliteet. Tõhus peavaluravi eeldab täpset diagnoosi. Confidos on väga head diagnostikavõimalused ning saame teha kõiki vajalikke uuringuid (nt vereanalüüsid, MRT, KT, lumbaalpunktsioon). Määratud diagnoosi põhjal koostab neuroloog raviplaani, mille elluviimisse kaasatakse terve asjatundjate tiim.


Broneeri aeg neuroloogi vastuvõtule

Kiireloomulise peavaluravi vastuvõtule pöördumiseks helista 1330


Peavaluravi meeskonda kuuluvad lisaks neuroloogile:

 • patsient
 • peavaluõde
 • füsioterapeut
 • psühholoog

Patsiente jälgib ja nõustab peavaludele spetsialiseerunud neuroloogiaõde e peavaluõde, kes hindab peavaluravimite mõjusust ja kõrvaltoimeid ning annab nõu, mida on eluviisis vaja muuta, et vähendada peavalu vallandajaid. Samuti teeb neuromodulatsiooni protseduure, mis on tõhusad viisid peavalude ennetamiseks ning leevendamiseks.

Füsioteraapias kasutatakse mitmesuguseid tehnikaid (funktsionaalse liikumise harjutused, kiropraktika, massaaž ja vajadusel kuivnõelaravi protseduurid ehk dry needling), mis parandavad pehmete kudede ja liigeste liikuvust ning tasakaalu. See võib suuresti peavalusid ennetada ja leevendada.

Peavaluravis on oluline roll ka psühholoogil, kes rakendab psühhoteraapiat, et õpetada emotsioone tõhusamalt reguleerima ja paremaid toimetulekumehhanisme kasutama. Emotsioone oskuslikult juhtides väheneb ka peavalu.

  Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)

  Näita vabasid aegasid

  Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kuid enamik leiab lahenduse arsti poole pöördumata. Samas võib peavalu olla sedavõrd tugev või sage, et häirib oluliselt igapäevatoimetusi ning vajab arstlikku sekkumist.

  Peavalu diagnoosimiseks ja raviks soovitame aja broneerida neuroloogi vastuvõtule. Vastuvõtu käigus selgitatakse välja peavalu põhjus ja vastavalt diagnoosile (nt migreen, kobarpeavalu, pingepeavalu jne) koostatakse raviplaan, et taastada peavalust mõjutatud elukvaliteet. Peavaluravi meeskonda kuuluvad neuroloog, peavaluõde, füsioterapeut, psühholoog.

  Konsultatsioonile võib pöörduda ka eksperthinnangu saamiseks varasemale diagnoosile või raviplaani korrigeerimiseks.

  Vajadusel tehakse diagnoosi täpsustamiseks lisatasu eest täiendavad uuringud.

  Neuroloogi vastuvõtt (peavalu) Tallinn
  110 €
  Neuroloogi vastuvõtt(peavalu) Tartu
  100 €

  Seda teenust osutame

  Confido Veerenni Tervisekeskuse kliinik
  Veerenni 53a, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)

  Otsi vabasid aegasid