Peavalu neuroloog arsti vastuvõtt migreen

Peavalukeskus

Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kellest enamik leiab leevenduse arsti poole pöördumata. Samas võivad peavalud olla sedavõrd tugevad või sagedased, et need häirivad oluliselt igapäevatoimetusi.

Enim levinud peavalud

“Peavalu”

Peavalu saab täpse diagnoosi alusel tõhusalt ravida

Confido peavalukeskuses käsitleme peavaluravi terviklikult. Peavaluravi teekond algab neuroloogi vastuvõtust, kus selgitatakse välja peavalu põhjused, pannakse diagnoos ja koostatakse raviplaan, et taastada peavalust mõjutatud elukvaliteet. Tõhus peavaluravi eeldab täpset diagnoosi. Confidos on väga head diagnostikavõimalused ning saame teha kõiki vajalikke uuringuid (nt vereanalüüsid, MRT, KT, lumbaalpunktsioon). Määratud diagnoosi põhjal koostab neuroloog raviplaani, mille elluviimisse kaasatakse terve asjatundjate tiim.


Peavaluravi meeskonda kuuluvad lisaks neuroloogile:

 • patsient
 • peavaluõde
 • füsioterapeut
 • psühholoog

Patsiente jälgib ja nõustab peavaludele spetsialiseerunud neuroloogiaõde ehk peavaluõde, kes annab nõu, mida on eluviisis vaja muuta, et vähendada peavalu vallandajaid. Samuti hindab peavaluravimite mõjusust ja kõrvaltoimeid ning teeb neuromodulatsiooni protseduuri, mis on tõhus viis peavalu ennetamiseks ja leevendamiseks.

Füsioteraapias kasutatakse mitmesuguseid tehnikaid (funktsionaalse liikumise harjutused, kiropraktika, massaaž ja vajadusel kuivnõelaravi protseduurid ehk dry needling), mis aitab parandada pehmete kudede ja liigeste liikuvust ning tasakaalu.

Peavaluravis on oluline roll ka psühholoogil, kes rakendades psühhoteraapiat õpetab emotsioone oskuslikult juhtima ja igapäevaeluga toime tulema.

Peavalu ravivõimalused

  Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)

  Näita vabasid aegasid

  Peavalu on närvisüsteemi kõige sagedasem häire. Umbes pooltel täiskasvanutel esineb aasta jooksul peavalu, kuid enamik leiab lahenduse arsti poole pöördumata. Samas võib peavalu olla sedavõrd tugev või sage, et häirib oluliselt igapäevatoimetusi ning vajab arstlikku sekkumist.

  Peavalu diagnoosimiseks ja raviks soovitame aja broneerida neuroloogi vastuvõtule. Vastuvõtu käigus selgitatakse välja peavalu põhjus ja vastavalt diagnoosile (nt migreen, kobarpeavalu, pingepeavalu jne) koostatakse raviplaan, et taastada peavalust mõjutatud elukvaliteet. Peavaluravi meeskonda kuuluvad neuroloog, peavaluõde, füsioterapeut, psühholoog.

  Konsultatsioonile võib pöörduda ka eksperthinnangu saamiseks varasemale diagnoosile või raviplaani korrigeerimiseks.

  Vajadusel pakume diagnoosi täpsustamiseks täiendavaid uuringuid lisatasu eest.

  Palun täitke peavaluküsimustik kindlasti enne neuroloogi visiiti – nii saab arst juba eelnevalt tutvuda Teie peavalu tekkepõhjuste ja iseloomuga.

  Neuroloogi vastuvõtt (peavalu) Tallinn
  110 €
  Neuroloogi vastuvõtt (peavalu) Tartu
  100 €

  Seda teenust osutame

  Confido Veerenni Tervisekeskuse kliinik
  Veerenni 53a, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Neuroloogi vastuvõtt (peavalu)

  Otsi vabasid aegasid