Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Diastaasiteraapia pakett

  Diastaasiteraapia on mõeldud naisele, kellel on pärast sünnitust tekkinud mure kõhu vormi saamisega, kellel esineb kõhu sirglihase lahknemine ehk diastaas ning kes ei julge treenida, sest kardab olukorda halvendada või ei ole siiani harjutustest abi saanud.

  Esmasel vastuvõtul hindab füsioterapeut ultraheliga põhjalikult kõhulihaseid ja kogu keha tervikuna ning koostab vastavalt eesmärkidele taastusplaani. Füsioterapeut õpetab süvalihaste aktiveerimise tehnikat, kasutab vajadusel elektromüograafiat, kinesioteipimist ja annab koju kaasa harjutused, mida on vaja teha iga päev  (boonusena veebiprogramm videojuhistega). Seejärel lepitakse kokku uus kohtumine 4–6 nädala pärast, mil hinnatakse edusamme nii objektiivselt (ultraheliuuring) kui ka subjektiivselt ning muudetakse vastavalt sellele harjutusplaani. Kolmandal ehk viimasel kohtumisel annab füsioterapeut edasised soovitused igapäevaeluks ja treeninguteks. 

  Pakett sisaldab: üht esmast füsioterapeudi konsultatsiooni ehk sünnitusjärgset skriiningut kestusega 60 minutit ja kaht füsioterapeudi korduskonsultatsiooni kestusega 30 minutit.

  Broneeri aeg

  Diastaasiteraapia pakett
  180 €

  Seda teenust osutame

  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu
  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn