Ilupaketid

Ilupakettidesse oleme koondanud iluteenused, mis üksteist täiendavad ja pakuvad koos parimaid tulemusi. Paketid on hea võimalus kingituseks iseendale või oma lähedastele.

Pruudipakett näole

Pakett on mõeldud kõigile, kes soovivad end ette valmistada eriliseks päevaks. Teatavasti on ilusa meigi saladus ennekõike kaunis ja niisutatud näonahk. Oleme paketti valinud protseduurid, mis panevad naharakud uuenema ja mis niisutavad ning muudavad näonaha säravaks. Paketti kuulub kolm külastust ja neli protseduuri. Iga külastuse vahele peab jätma 1–1,5 nädalat, et nahal oleks enne uut protseduuri aega taastuda. Oxygeneo hooldust soovitame teha 0–3 päeva enne tähtsat sündmust, kuna siis on protseduuri mõju kõige paremini näha. Enne paketi broneerimist tutvuge lähemalt paketis sisalduvate protseduuride ja nende vastunäidustustega.

1. Päev

  • Säraandev kerge happehooldus (kuni 45 min)

Hooldust tehakse kerge suhkruroohappega. Koorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ja vett siduvate ainete tootmist nahas. Hooldus rahustab, ühtlustab nahatooni ja taastab naha noorusliku sära. Nahk on taas sügavuti niisutatud. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

2. Päev

  • Microneedling kollageeniteraapia (kuni 45 min)
  • Valgusteraapia (kuni 30 min)

Microneedling’u käigus tehakse mikroskoopiliste nõeltega naha pindmisse kihti mikrokanalid. Protseduuri jooksul tekitatakse nahale kergeid vigastusi, mis aktiveerib kollageeni ja elastiini sünteesi. Mikronõelte protseduur pinguldab ja tõstab nahka, vähendab pindmisi kortse ja pigmendilaike ning muudab armid (akne-, kirurgilised, venitusarmid) vähem märgatavaks. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

Valgusteraapia tõhustab ainete imendumist nahka (seerumid jm) ning ergutab kollageeni teket. Valgusteraapia aitab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse. Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

3. Päev

  • Oxygeneo süstevaba noorendamine (kuni 60 min)

OxyGeneo seadmega teostatav “3 in 1” uudse lähenemisega näohooldus võimaldab nahka noorendada süstimiseta. Protseduuri ajal küllastatakse nahka süsinikmonooksiidiga, tehakse raadiosageduslifting, mis pinguldab nahka ja muudab selle tugevamaks ning kolmandas osas ultraheli fonoforees, mille käigus vitamiinid, peptiidid ja antioksüdandid viiakse ultraheli abiga sügavale nahakihtidesse. Juba pärast esimest protseduuri omandab nahk tervisliku ja hoolitsetud välimuse, jume paraneb ning väsimuse ja stressi jäljed muutuvad silmnähtavalt väiksemaks. Pindmised kortsukesed on vähenenud, näoovaal tõstetud ja nahk pinguldunud. Protseduuri on hea teha vahetult enne erilist sündmust.Loe protseduuri kohta lähemalt siit.

Hind

Teenus
Hind
Pruudipakett näole
260 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Viru Esteetika kliinik
4. korrus, Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe