Üksikanalüüsid

Pakume mitmeid üksikanalüüse või arstide poolt komplekteeritud analüüsipakette. Kui soovite anda konkreetset üksikanalüüsi või teate täpselt, milliseid analüüse soovite anda, palume broneerida aja õe vastuvõtule analüüside andmiseks.

Analüüsipaketid sobivad ennetavaks tervisekontrolliks või kindla mure puhul ja kui soovite terviklikku ülevaadet tervisenäitajatest.

Analüüside tegemiseks või õe tasulisele vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Kvantitatiivne koroonaviiruse antikehade analüüs (IgG)

Otsi vabasid aegasid

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Koroonaviiruse SARS-CoV-2 läbipõdemisel tekivad inimese verre viirusevastased IgG-tüüpi antikehad, mis näitavad organismi vastureaktsiooni viirusele. Sarnaselt tekivad antikehad ka vaktsineerimise järel. Antikehad tekkivad 2.-3. haigusnädalal või pärast vaktsineerimist ning jäävad püsima vähemalt pooleks aastaks.

Koroonaviiruse IgG antikehade kvantitatiivne analüüs ei näita ainult antikehade olemasolu nagu antikehade kiirtest, vaid ka nende numbrilist taset. Nii on selle analüüsi abil võimalik tuvastada organismis tekkinud koroonaviiruse vastaste antikehade tase proovi andmise hetkel.

Positiivne antikehade testi tulemus viitab koroonaviiruse SARS-CoV-2 poolt põhjustatud infektsiooni läbipõdemisele, hilises staadiumis COVID-19 haigusele või vaktsineerimisest tekkinud antikehade olemasolule.

KKK

Kellele ja millal?

IgG antikehade kvantitatiivset analüüsi soovitame teha mitte varem kui kolm nädalat peale sümptomite avaldumist, positiivset PCR testi või vaktsineerimist.

IgG antikehade analüüs ei sobi koroonaviiruse olemasolu esmaseks diagnoosimiseks! Haiguse kahtluse korral tuleb teha PCR-test ninaneelumaterjalist.

Kuidas test toimub?

Antikehi määratakse veeniverest, mille andmiseks ei pea olema söömata-joomata.

Kui kiiresti saab tulemused?

Analüüsi tulemuse saad teada tavaliselt järgmisel tööpäeval. Tulemuse leiad Digilugu.ee keskkonnast, vajadusel saad ka paberkandjal vastuse ja sertifikaadi.

Kus testi teha saab?

Kõigis Confido kiirkliinikutes ja Confido peamajas. Märgi eelistatud asukoht broneerimisvormi või küsi lisa telefonil 1330!

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kvantitatiivne koroonaviiruse antikehade analüüs (IgG)
24 €
15 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses