Protseduurid ja analüüsid Confido Meditsiinikeskuses

Analüüsid

Confidos saame võtta kõiki vajalikke vere-, uriini-, rooja- või muid proove. Enamasti suunab teid analüüsidele mõni meie arst või õde, kuid soovi korral pääsete nendele ka ilma saatekirjata.

Vali analüüs

Kvantitatiivne koroonaviiruse antikehade analüüs (IgG)

Näita vabasid aegasid

Koroonaviiruse SARS-CoV-2 läbipõdemisel tekivad inimese verre viirusevastased IgG-tüüpi antikehad, mis näitavad organismi vastureaktsiooni viirusele. Sarnaselt tekivad antikehad ka vaktsineerimise järel. Antikehad tekkivad 2.-3. haigusnädalal või pärast vaktsineerimist ning jäävad püsima vähemalt pooleks aastaks.

Koroonaviiruse IgG antikehade kvantitatiivne analüüs ei näita ainult antikehade olemasolu nagu antikehade kiirtest, vaid ka nende numbrilist taset. Nii on selle analüüsi abil võimalik tuvastada organismis tekkinud koroonaviiruse vastaste antikehade tase proovi andmise hetkel.

Positiivne antikehade testi tulemus viitab koroonaviiruse SARS-CoV-2 poolt põhjustatud infektsiooni läbipõdemisele, hilises staadiumis COVID-19 haigusele või vaktsineerimisest tekkinud antikehade olemasolule.

Kellele ja millal?

IgG antikehade kvantitatiivset analüüsi soovitame teha mitte varem kui kolm nädalat peale sümptomite avaldumist, positiivset PCR testi või vaktsineerimist.

IgG antikehade analüüs ei sobi koroonaviiruse olemasolu esmaseks diagnoosimiseks! Haiguse kahtluse korral tuleb teha PCR-test ninaneelumaterjalist.

Kuidas test toimub?

Antikehi määratakse veeniverest, mille andmiseks ei pea olema söömata-joomata.

Kui kiiresti saab tulemused?

Analüüsi tulemuse saad teada tavaliselt järgmisel tööpäeval. Tulemuse leiad Digilugu.ee keskkonnast, vajadusel saad ka paberkandjal vastuse ja sertifikaadi.

Kus testi teha saab?

Kõigis Confido kiirkliinikutes ja Confido peamajas. Märgi eelistatud asukoht broneerimisvormi või küsi lisa telefonil 1330!

Kvantitatiivne koroonaviiruse antikehade analüüs (IgG)
24 €
15 minutit

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Nautica kiirkliinik
Ahtri 9, Tallinn
Lasnamäe kiirkliinik
Mustakivi 13, Tallinn
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Näita rohkem

Broneeri aeg online’is

Teenus: Kvantitatiivne koroonaviiruse antikehade analüüs (IgG)

Otsi vabasid aegasid