Näo implantaadi paigaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Näo implantaatide abil on võimalik saavutada soovitu tasakaalukad näo kontuurid ja struktuur.  

  Lõug on näo väga tähtis osa, asudes näo keskjoonel ja mõjutab näo sümmeetriat ning mängib olulist rolli teiste näostruktuuride suhtes ja harmoonias. Kui näiteks lõug ei ole piisavalt pikk, siis võivad näo keskmine kolmandik ja eriti nina tunduda normaalsest suuremad. Väikese lõua olemasolul tekib ka defitsiit alalõualuu ja kaela vahelisel joonel. Kael paistab paksem ja voltidega, mida harilikult kutsutakse topelt lõuaks. Vananemine võib veelgi võimendada rasva liikumisest lõua alla ja lõua aluse vöötlihase nõrgenemist, mis hoiab lõua all üleval pehmet kude. 

  Lõua ja lõualuu implantaadid aitavad anda näole soovitud kontuuri ja sümmeetria. Tavaliselt kasutatakse näo ilukirurgias Medpori implantaate. Need on maailmas enim kasutatud ja laialdaselt aktsepteeritud kuna võimaldavad saavutada oodatava tulemuse minimaalse komplikatsiooni määraga. 

  A picture containing application

Description automatically generated

  Implantaadid paigaldatakse luu peale läbi väikeste suulimaskesta lõigete. Operatsiooni armid ei ole nähtavad, kuna asuvad suusiseselt ja õmblused ei vaja eemaldamist, sest sulavad ise ühe kuu jooksul. 

  Harilikud operatsioonijärgsed sümptomid on näo pehme koe tihenemine opereeritud piirkonnas ja kaasuvad mõõdukas turse ja verevalumid, mis kaovad ise ära kahe nädala jooksul. Sellised implantaadid aja jooksul integreeruvad luu koega ja hiljem näevad välja nagu loomulik keha osa. 

  Koostanud https://heleianestalzibo.eu/et/laugude-plastika/ täiendanud Arstikeskus Confido.

  Näo ilukirurgi vastuvõtt
  110 €
  30 min
  Näo piirkonna ühe implantaadi paigaldamine (üldanesteesias)
  4380 €
  Näo piirkonna kahe implantaadi paigaldamine (üldanesteesias)
  7850 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Näo implantaadi paigaldamine

  Otsi vabasid aegasid