Tervisekontrolli paketid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist.

Haiguste ennetamine ja varajane avastamine aitavad pikendada tervena elatud aastaid ja vähendada haigestumist. Ennetuses on oluline roll nii arstidega konsulteerimisel kui ka uuringutel/analüüsidel, mille abil saab mehe tervist jälgida ning õigeaegselt sekkuda.

Tervisekontrolli pakett meestele – põhjalik pakett arsti konsultatsiooniga

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Confido meestetervise kontrolli käigus saad põhjaliku ülevaate oma tervise hetkeseisust erinevate vereanalüüside, uuringute ja uroloogi/meestearsti konsultatsiooni abil. Sulle antakse individuaalsed soovitused tervise hoidmiseks või parandamiseks ning vajaduse korral suunatakse lisauuringutele.

Kellele paketti soovitame?

 • Eelkõige üle 40-aastastele meestele, kellel on huvi oma tervise vastu.
 • Kõigile noorematele kui 40-aastastele meestele, kellel on suguvõsas esinenud näiteks pahaloomulist eesnäärmekasvajat, südamehaigusi või diabeeti.

Millest pakett koosneb?

 • Verenäitajate testimine
  Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 15 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, eesnäärme, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata.
 • Õe vastuvõtt
  Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta.
 • Kõhu- ja vaagnaelundite uurimine
  Kõhukoopa ja vaagnaelundite ultraheli aitab hinnata organite struktuuri, vaadelda ja mõõta nende kuju, suurust ja ehitust. Uuring aitab ka märgata nende organite kõrvalekaldeid ja avastada haigusi.
 • Uroloogi/meestearsti konsultatsioon
  Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi, mis aitavad erinevaid terviseprobleeme vältida. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname lisauuringutele.
 • Lõõgastav teraapia
  Valikus on kuni 60-minutiline klassikaline massaaž, laavakivi massaaž, aroomimassaaž või vibroakustiline teraapia.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Tervisekontrolli pakett meestele
340 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe