Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Tervisekontrolli pakett meestele – põhjalik pakett arsti konsultatsiooniga

  Confido meestetervise kontrolli käigus saad põhjaliku ülevaate oma tervise hetkeseisust erinevate vereanalüüside, uuringute ja uroloogi/meestearsti konsultatsiooni abil. Sulle antakse individuaalsed soovitused tervise hoidmiseks või parandamiseks ning vajaduse korral suunatakse lisauuringutele.

  Kellele paketti soovitame?

  • Eelkõige üle 40-aastastele meestele, kellel on huvi oma tervise vastu.
  • Kõigile noorematele kui 40-aastastele meestele, kellel on suguvõsas esinenud näiteks pahaloomulist eesnäärmekasvajat, südamehaigusi või diabeeti.

  Millest pakett koosneb?

  • Verenäitajate testimine
   Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 15 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, eesnäärme, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Loen lähemalt
  • Õe vastuvõtt
   Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta.
  • Kõhu- ja vaagnaelundite uurimine
   Kõhukoopa ja vaagnaelundite ultraheli aitab hinnata organite struktuuri, vaadelda ja mõõta nende kuju, suurust ja ehitust. Uuring aitab ka märgata nende organite kõrvalekaldeid ja avastada haigusi.
  • Uroloogi/meestearsti konsultatsioon
   Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi, mis aitavad erinevaid terviseprobleeme vältida. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname lisauuringutele.
  • Lõõgastav teraapia
   Valikus on kuni 60-minutiline klassikaline massaaž, laavakivi massaaž, aroomimassaaž või vibroakustiline teraapia.

  Broneeri aeg

  Tervisekontrolli pakett meestele
  340 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn