Kilpnääre, neerud, maks

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Kilpnäärmefunktsiooni hindamine (TSH, fT4, fT3), üks analüüs

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

TSH ehk kilpnääret stimuleeriv hormoon reguleerib kilpnäärme talitlust. Hormooni sisalduse määramine vereseerumist sobib hästi kilpnäärmehaiguste sõeluuringuks.

Kilpnäärme ületalitluse sümptomiteks on südamekloppimine, higistamine, kaalulangus, närvilisus, käte värisemine, unehäired. Pikaajaline ületalitlus põhjustab luude hõrenemist.

Kilpnäärme alatalitlusele viitavad kehakaalu tõus, kuiv nahk, kõhukinnisus, jõuetus, kolesterooli sisalduse tõus veres.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi kõnekeskuse
Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST