Valuravi

Püsiv valu häirib igapäevast elu ja halvendab elukvaliteeti. Valuravi arsti vastuvõtule ootame patsiente, kelle jaoks valu on probleemiks:
– pikaajaline valu
– ebaselge põhjusega valu
– valu, mis ei ole allunud tavapärastele ravivõtetele
– teil on plaanis operatsioon.
Valuravi arst aitab teil leida sobiva raviskeemi, annab nõu valuga toimetuleku ja valu ennetamise osas. Vajadusel määrab valuraviarst lisauuringud valu põhjuse selgitamiseks ja kaasab ravimeeskonda teisi spetsialiste.

Valuraviarsti konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Teenus on mõeldud täiskasvanutele ja lastele, keda vaevab ägedast või kroonilisest haigusest (sh süsteemsed sidekoehaigused, liigeshaigused, närvisüsteemihaigused jne) tingitud valu, mis lihtsate võtetega ei ole taandunud või mille suhtes tahetakse konsulteerida spetsialistiga.

Valuraviarst oskab patsiente nõustada nii erinevate valuravimite kui ka nende koostoimete ning tarvitamise regulaarsuse aspektist. Samuti oskab ta anda nõu, kui tuleks pöörduda mõne täiendava spetsialisti poole. Kuna dr Hadel on tugev taust lasteanesteesias, siis on tema poole oodatud pöörduma ka valu käes kannatavad lapsed.

Millal vastuvõtule tulla?

Vastuvõtule võib tulla igal ajal, meie valuraviarst saab vajadusel patsiente edasi suunata kas teiste spetsialistide (nt neuroloog, reumatoloog, kirurg, psühhiaater) või tegevuste (nt füsioteraapia, magnetravi, massaaž) juurde.

Konsultatsiooni läbiviimist tõhustab kindlasti see, kui patsiendil  on oma kaebused ja probleemid ning eelnevalt teostatud ravi läbi mõeldud. Siis saab ta kiiresti ja ladusalt arsti küsimustele vastata ning koos jõutakse kiiremini lahenduseni.

Vastuvõtule tulekuks ei ole saatekiri vajalik.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Valuraviarsti konsultatsioon
110 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses