Vaimne tervis

Confido Vaimse Tervise Kliinikus on olemas multidistsiplinaarne meeskond tegelemaks nii täiskasvanute kui laste erinevate psüühikahäirete diagnostika ja raviga, vaimse tervise hoidmise ning häiretega toimetuleku parandamisega. Meie meeskonnas on olemas psühhiaater, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog, psühholoog, vaimse tervise õde, logopeed, tegevusterapeut, raseduskriisinõustaja ning ka coach.

Neuropsühholoogi vastuvõtt (Covid-19 järgsed probleemid)

Otsi vabasid aegasid

Covid-19 on haigus, mis mõjutab inimese erinevaid organeid, sealhulgas ka meie närvisüsteemi ja peaaju. Haiguse tagajärjel esineb sageli erinevaid kognitiivseid probleeme: uimasus, keskendumisraskused, sõnaleidmisraskused ja mäluprobleemid. Samuti võib olla raske oma tegevusi planeerida ja ellu viia.

Sellised probleemid avaldavad negatiivset mõju inimese erinevatele eluvaldkondadele. Langeda võib töövõime, kannatavad suhted teistega ning võivad tekkida meeleolu- või ärevushäired.

Esmasel kohtumisel aitab neuropsühholoog hinnata esinevate kaebuste üldist olemust. Koostöös patsiendiga pannakse paika plaan edasiseks tegevuseks. Vajadusel kaasatakse ka teisi spetsialiste (nt. neuroloog, psühhiaater, psühhoterapeut).

Kuigi Covid-19 on võrdlemisi uus haigus ning spetsiifilised teaduspõhised soovitused kognitiivsete kaebuste rehabilitatsiooni kohta veel puuduvad, on probleemide leevendamiseks võimalik rakendada üldiseid neuropsühholoogilise taastusravi põhimõtteid. Koostöös neuropsühholoogiga leitakse individuaalsed lahendused probleemide vähendamiseks või nendega paremaks toimetulekuks.

Kognitiivsete probleemide täpsema iseloomu ja ulatuse teadasaamiseks on soovitatav läbi viia kognitiivsete funktsioonide uuring.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Neuropsühholoogi konsultatsioon (Covid-19 järgsed probleemid)
110 €
kuni 60 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses