Psühholoog

Confidos töötavad psühholoogid, kliinilised psühholoogid ja neuropsühholoogid. Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamisega ning psühholoogilise nõustamisega. Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapiameetodeid. Neuropsühholoogid tegelevad ajutegevuse ja inimese käitumise vaheliste seoste uurimise, samuti ajukahjustusega kaasnevate häirete ja neuropsühhiaatriliste häirete diagnostika ja raviga.

Kognitiivsete funktsioonide uuring (Covid-19 järgsed probleemid)

Otsi vabasid aegasid

Paljud inimesed tunnetavad Covid-19 põdemise järgselt probleeme mõttetegevuses. Sageli tuuakse esile uimasust, mõttetegevuse aeglustumist, tähelepanu- ja mäluprobleeme.  Need probleemid avaldavad negatiivset mõju inimese elukvaliteedile. Langeda võib inimese töövõime, kannatavad suhted teistega, tekkida võivad meeleolu- või ärevushäired.

Covid-19 järgsete kaebuste täpsustamiseks viib neuropsühholoog läbi kognitiivsete funktsioonide uuringu. Uuringu läbiviimisel palutakse inimesel lahendada erinevaid ülesandeid ja harjutusi. Nende põhjal hindab neuropsühholoog esinevate probleemide iseloomu ja ulatust. Samuti saab uuringu tulemuste põhjal parema ülevaate inimese kognitiivsetest tugevustest ning infot probleemidega toimetulekut toetavate sekkumiste edasiseks planeerimiseks.

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Covid-19 järgsete kognitiivsete probleemide hindamine
300 €
180 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses