Uuringud Confido Meditsiinikeskuses

Uuringud ja protseduurid

Pakume laia valikut uuringuid, protseduure ja analüüse nii haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja jälgimiseks kui ka raviks. Enamasti suunab teid uuringutele ja protseduuridele mõni meie arst või õde. Erinevaid vereproovide pakette saab tellida ka ilma saatekirjata. Analüüsidest pakume nii vere-, uriini kui väljaheiteanalüüse. Meditsiinilistest uuringutest on meie valikus kõik levinumad röntgen-, ultraheli- ja magnetuuringud. Teostame muuhulgas gastro-, kolono- ja tsüstoskoopiaid, EKG-d, spirograafiat, Holter- ja uneuuringuid, Dermtesti sünnimärkide hindamiseks ning mitmeid muid spetsiifilisi uuringuid. Soovitame analüüsidele ja uuringutele lisaks juurde broneerida konsultatsioon mõne meie arsti või õega, kellelt saada abi tulemuste tõlgendamisel ja soovitusi oma tervise hoidmiseks. Confidos pääsed analüüsidele, uuringutele ja protseduuridele kiiresti ja mugavalt.

Confido Meditsiinikeskuses teostatakse paljusid diagnostilisi uuringuid ka perearstikeskustele uuringufondist ja haigekassa hindadega. Selleks on vajalik perearsti suunamiskiri.

Uuringud

Kasutame kõige kaasaegsemat aparatuuri ning meie spetsialistide uuringutulemuste kirjeldused on alati kõrgelt hinnatud.

LOE LÄHEMALT

Protseduurid

Confido kogenud spetsialistid teostavad laia valikut meditsiinilisi protseduure. Sõltumata probleemi olemusest pääsete meie juurde ravile kiiresti.

LOE LÄHEMALT

Analüüsid

Saame võtta kõiki vajalikke vere-, uriini-, rooja- või muid proove.

LOE LÄHEMALT

Vaktsineerimine

Reisivaktsiinid ja hooajaline vaktsineerimine.

LOE LÄHEMALT

Operatsioonid

Confidos töötavad kogenud erinevate kirurgiliste erialade arstid ning meie kasutuses on kõige kaasaegsemad operatsioonisaalid.

LOE LÄHEMALT