Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Munandimanuse ehk epididüümise tsüsti eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Epididüümise ehk munandimanuse tsüst on healoomuline vedelikuga täidetud moodustis. Tegemist on   selgelt piiritletud vedelikukogumiga munandimanuses, tüüpiliselt munandimanuse pea piirkonnas. Tsüste võib olla kahte vormi. Ühed on seotud mehe suguteedega ja sisaldavad seemnerakke. Teised, harvaesinevad, pole suguteedega ühenduses ja sisaldavad ainult vedelikku. Munandimanuse tsüsti teke või suurenemine on tüüpiliselt seotud rõhu tõusuga mehe suguteedes, mille peale toimib väljasopistus suhteliselt nõrgemas sugutrakti piirkonnas. Munandimanuse tsüst võib tunda anda enamasti vaid tekkeperioodil, kus ümbritsevad koed reageerivad tsüstist tekitatud survele. Enamasti on tegemist mehepoolse juhuleiuga, mis mingeid kehalisi vaevusi ja terviseriske ei põhjusta.

Epididüümise tsüsti eemaldamise operatsioon

Epididüümise tsüsti eemaldamise operatsiooni ajal teeb teie kirurg munandikotil sisselõike tsüsti kohal. Tsüst eraldatakse seda ümbritsevast koest ja eemaldatakse. Nahahaav õmmeldakse kinni isesulava õmblusniidiga. Protseduur kestab tavaliselt 15-20 minutit ja seda võib teha narkoosis või kohaliku tuimestusega. Pärast protseduuri võiksite kanda tihedamalt istuvat aluspesu, et vähendada opereeritud piirkonna liikuvust ja valu.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Eriarsti vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Munandimanuse ehk epididüümise tsüsti eemaldamine
alates 1150 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses