Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Munandimanuse ehk epididüümise tsüsti eemaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Epididüümise ehk munandimanuse tsüst on healoomuline vedelikuga täidetud moodustis. Tegemist on   selgelt piiritletud vedelikukogumiga munandimanuses, tüüpiliselt munandimanuse pea piirkonnas. Tsüste võib olla kahte vormi. Ühed on seotud mehe suguteedega ja sisaldavad seemnerakke. Teised, harvaesinevad, pole suguteedega ühenduses ja sisaldavad ainult vedelikku. Munandimanuse tsüsti teke või suurenemine on tüüpiliselt seotud rõhu tõusuga mehe suguteedes, mille peale toimib väljasopistus suhteliselt nõrgemas sugutrakti piirkonnas. Munandimanuse tsüst võib tunda anda enamasti vaid tekkeperioodil, kus ümbritsevad koed reageerivad tsüstist tekitatud survele. Enamasti on tegemist mehepoolse juhuleiuga, mis mingeid kehalisi vaevusi ja terviseriske ei põhjusta.

  Epididüümise tsüsti eemaldamise operatsioon

  Epididüümise tsüsti eemaldamise operatsiooni ajal teeb teie kirurg munandikotil sisselõike tsüsti kohal. Tsüst eraldatakse seda ümbritsevast koest ja eemaldatakse. Nahahaav õmmeldakse kinni isesulava õmblusniidiga. Protseduur kestab tavaliselt 15-20 minutit ja seda võib teha narkoosis või kohaliku tuimestusega. Pärast protseduuri võiksite kanda tihedamalt istuvat aluspesu, et vähendada opereeritud piirkonna liikuvust ja valu. 

  Munandimanuse ehk epididüümise tsüsti eemaldamine
  Hind alates 1150 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Munandimanuse ehk epididüümise tsüsti eemaldamine

  Otsi vabasid aegasid