Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Munandimanuse eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Munandimanuse eemaldamine on operatsioon, mille käigus eemaldatakse üks või mõlemad munandimanused. Seda tehakse juhul, kui esineb munandimanuse põletik, vigastus või torsioon (munandimanuse keerumine).

Operatsioon viiakse tavaliselt läbi üldanesteesias. Operatsiooni käigus tehakse umbes 3-5 cm sisselõige kubemesse, et pääseda ligi munandimanusele. Seejärel eemaldatakse munandimanus ja verejooks peatatakse. Operatsioonijärgselt võib esineda valu, turset ja verevalumeid.

Pärast operatsiooni soovitatakse tavaliselt puhata ja järgida arsti soovitusi valu leevendamiseks ning vältida rasket füüsilist koormust. Võib olla vajalik ka antibiootikumravi, kui esines põletik. Enamasti on operatsioon tõhus ja hästi talutav ning taastumine võtab aega paar nädalat.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Eriarsti vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Munandimanuse eemaldamine
alates 1150 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses