Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Munakoti ateroomi või muu nahamuutuse eemaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Ateroom on healoomuline nahakasvaja, mis tekib tavaliselt naha rasunäärmetes. Kui see tekib munandikotis, siis nimetatakse seda munakoti ateroomiks. Kui teil esineb munakoti ateroom või mõni muu nahamuutus, tuleb pöörduda uroloogi vastuvõtule.

  Kui tsüst või nahamuutus tuleb eemaldada, siis kõige tavalisem meetod on kirurgiline eemaldamine. Selle protseduuri käigus teeb kirurg väikese sisselõike naha sisse ja eemaldab tsüsti või muutuse koos ümbritseva koega. Seejärel sulgeb ta ala õmbluste või kirurgilise liimiga ning katab steriilse sidemega.

  Enne protseduuri antakse teile kohalik tuimestus, et piirkond tuimaks muuta. Kui tsüst on suur või kui on mitu tsüsti või muutust, võib olla vajalik üldnarkoos.

  Pärast protseduuri võib teil tekkida kerge valu, turse või verevalumid, mida saab leevendada valuvaigistite ja külmkompressidega. Teie arst annab teile spetsiifilisi järelravi juhiseid, mis võivad sisaldada piirkonna puhtana ja kuivana hoidmist, rasket füüsilise tegevuse ning seksuaalseelu vältimist mõne aja jooksul.

  On oluline järgida arsti juhiseid ja osaleda järelkontrollidel, et tagada õige paranemine ja jälgida võimalike infektsioonide või muude komplikatsioonide märke.

  Munakoti ateroomi või muu nahamuutuse eemaldamine
  Hind alates 720 €
  Uroloogi vastuvõtt Eelneb operatsioonile
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Munakoti ateroomi või muu nahamuutuse eemaldamine

  Otsi vabasid aegasid