Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Munakoti ateroomi või muu nahamuutuse eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Ateroom on healoomuline nahakasvaja, mis tekib tavaliselt naha rasunäärmetes. Kui see tekib munandikotis, siis nimetatakse seda munakoti ateroomiks. Kui teil esineb munakoti ateroom või mõni muu nahamuutus, tuleb pöörduda uroloogi vastuvõtule.

Kui tsüst või nahamuutus tuleb eemaldada, siis kõige tavalisem meetod on kirurgiline eemaldamine. Selle protseduuri käigus teeb kirurg väikese sisselõike naha sisse ja eemaldab tsüsti või muutuse koos ümbritseva koega. Seejärel sulgeb ta ala õmbluste või kirurgilise liimiga ning katab steriilse sidemega.

Enne protseduuri antakse teile kohalik tuimestus, et piirkond tuimaks muuta. Kui tsüst on suur või kui on mitu tsüsti või muutust, võib olla vajalik üldnarkoos.

Pärast protseduuri võib teil tekkida kerge valu, turse või verevalumid, mida saab leevendada valuvaigistite ja külmkompressidega. Teie arst annab teile spetsiifilisi järelravi juhiseid, mis võivad sisaldada piirkonna puhtana ja kuivana hoidmist, rasket füüsilise tegevuse ning seksuaalseelu vältimist mõne aja jooksul.

On oluline järgida arsti juhiseid ja osaleda järelkontrollidel, et tagada õige paranemine ja jälgida võimalike infektsioonide või muude komplikatsioonide märke.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130€
30 min
Munandikoti ateroomi või muu nahamuutuse eemaldamine
alates 720 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses