Haava taastusravi laseriga

Otsi vabasid aegasid

Laserbiomodulatsioon ehk haava taastusravi laseriga on loodud spetsiaalselt operatsioonijärgsete haavade parandamiseks. Biomodulatsioon kiirendab haavade paranemist ja soodustab eri tüüpi nahakahjustuste raviprotsessi. Samuti pidurdab põletikulist protsessi, mis tekib tavaliselt pärast operatsiooni. Laserteraapia aitab vähendada valu ning sellest tulenevalt vähendada ka traumat.

Laserbiomodulatsioon lühendab oluliselt lõikusjärgset taastumisaega ja annab suurepäraseid tulemusi krooniliste haavade, nagu sääre veenihaavandid, diabeetilise jala sündroom, põletused, lõikehaavad jpm, ravis. Protseduur on valutu ja kõrvaltoimeteta. Kliiniliste uuringute kohaselt paranevad laseriga ravitud haavad kuni kaks korda kiiremini ning tüsistuste tekkimine on vähetõenäoline.

Näidustused:

  • hemorroidide operatsioonijärgsed haavad
  • kroonilised haavad
  • sääre veenihaavandid
  • diabeetilise jala sündroom
  • põletused
  • värvimuutused nahal
  • erinevad nahavigastused

Haavaravi laseriga saab teostada ainult lahtisel haaval, millel on vaja kinni kasvada. Juba armistunud haaval seda protseduuri teostada ei saa.

Haav enne ja pärast lasertaastusravi. Teostatud 10 protseduuri.

Vastunäidustused:

  • onkoloogilised haigused
  • rasedus

Kuidas toimub protseduur?

Laserteraapia on valutu ja mitteinvasiivne. Patsient lamab, haav puhastatakse ja kuivatatakse. Silmade kaitseks antakse spetsiaalsed kaitseprillid. Laserteraapia töötab raku mitokondris, aitab taastada naharakke ning genereerib energiat, mis parandab haava. Antud protseduur hõlmab endas pehmete kudede taastamist ja naharakkude stimuleerimist.

Protseduuri on vaja teha 3 korda nädalas ja kokku kuni 10 korda.

Millega arvestada enne ja pärast protseduuri?

Protseduur ei nõua patsiendilt spetsiaalset ettevalmistust, mis tähendab, et patsient saab lihtsalt kohale tulla ja protseduuriga alustada.

Protseduurijärgselt patsiendile piiranguid ei ole ja ta võib oma argitoimetustega jätkata.

Korduma kippuvad küsimused

Kas biomodulatsioon on tervisele kahjulik?

Ei ole. Protseduuriga on varasemalt tehtud teaduspõhiseid uuringuid ja täheldatud, et kõrvaltoimed praktiliselt puuduvad ning protseduur ei avalda patsiendile kuidagi negatiivset mõju.

Mitut protseduuri hõlmab biomodulatsioon?

Protseduuri on vaja teha tavaliselt kolm korda nädalas, kokku 6–10 korda. Pärast protseduurikuuri on vaja tulla arsti kontrollvisiidile, et visuaalselt hinnata haava paranemist.

Mis on biomodulatsiooni eelis Confido kliinikus?

Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus, mis tähendab, et meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad ja vastava väljaõppe saanud spetsialistid. Tänu sellele saame pakkuda patsiendile kvaliteetseid, usaldusväärseid ning ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Haava taastusravi laseriga
45 €
20 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses