Naistele

Haiguste ennetamine ja varajane avastamine aitavad pikendada tervena elatud aastaid ja vähendada haigestumist. Ennetuses on oluline roll nii arstidega konsulteerimisel kui ka uuringutel/analüüsidel, mille abil saab naise tervist jälgida ning õigeaegselt sekkuda.

Tervisekontrolli pakett 18+ naistele

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Naistearstiga on soovitav tutvust teha küll juba enne seksuaalelu alustamist, et saada nõu seksuaaltervist puudutavates küsimustes ja rasestumisvastaste vahendite kohta, ent hiljem tasub oma tervist naistearsti juures kontrollida vähemalt kord aastas.

Meie naiste tervisekontrollis pööratakse tähelepanu kõige olulisematele tervisenäitajatele, saad nõu Sind ohustavate terviseriskide kohta ning juhiseid, mida teha siis, kui leiad rinnast tüki; kui tihti ja kuidas oma rindu ise kontrollida; kas Kegeli harjutused on tõesti vajalikud või kas kõhurasv võib olla kahjulik ja tõsta terviseriske.

Millest pakett koosneb?

 • Verenäitajate testimine
  Veresuhkru, hemoglobiini, kolesterooli ja teiste näitaja analüüsimine verest, mis võimaldab hinnata naise terviseseisundit ja prognoosida terviseriske.
 • Kehakoostise analüüs
  Uuringu käigus mõõdetakse ja määratakse meditsiinilise analüsaatoriga lihase- ja rasvaprotsent, kehamassiindeks ja mitmed muud väärtused, mis on vajalikud keha terviseseisundi hindamiseks. Loen lähemalt
 • Ultraheliuuring
  Ultraheli uuringu eesmärk on muuta nähtavaks vaagnapõhja, tupe, emakakaela, emaka ja emakaõõne, emakamanuste ning väikese vaagna piirkonna struktuurid ja nende kõrvalekalded. Günekoloogiline ultraheli aitab täpsustada lastetusega seotud probleeme (foliikli areng, ovulatsioon) hinnata emaka limaskesta seisundit ning määrata vajalikke raviprotseduure.
 • Günekoloogiline läbivaatus
  Läbivaatuse raames vaadatakse võimalikke muutuseid suguelundite ja limaskestal ning uuritakse emakakaela, et avastada lööbeid, haavandeid, infektsiooni nähte limaskestal või tupes. Läbivaatusel tehtav PAP-test aitab varakult tuvastada rakumuutuseid emakakaela limaskestas, mis võivad viia vähi tekkimiseni. PAP-testi regulaarne tegemine on oluline, et avastada emakakaelavähki ja vähieelseid seisundeid
 • Naistearsti konsultatsioon
  Naistearst tegeleb naise organismi eripäradega, naistehaiguste ja sugulisel teel levivate haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga, samuti pere planeerimise küsimuste, raseduse vältimise ja tuvastamisega. Esimest korda on naistearsti juurde soovitav pöörduda enne suguelu alustamist. Hiljem on soovitav käia arsti juures regulaarses kontrollis kord aastas
 • Tervisenõustamine
  Tervisenõustaja konsultatsioonil selgitatakse uuringu tulemusi, antakse nõuandeid ja soovitusi kehalisteks treeninguteks ning elustiili puudutavates küsimustes
 • Rindade kontroll ja koduse kontrollimise õpetus
  Rinnavähk on kõige sagedasem pahaloomuline kasvaja naistel. Olgugi, et haigestumine on sage, on haigus üsna hõlpsalt avastatav ja varases arengujärgus hästi ravitav. Naistearst õpetab, kuidas ja kui tihti ise oma rindu kontrollida ning mida seejuures märgata.
 • Raseduse vältimise nõustamine
  Günekoloog tutvustab erinevaid rasestumise vältimise võimalusi ning vahendeid, aidates välja valida sobivaima lahenduse.
 • Tervist toetav teraapia
  Massaaž omal valikul või spetsialisti soovitusel probleemide ja murede leevendamiseks. Valikus on kuni 60 minutiline aroomimassaaž, tselluliidimassaaž või vibroakustiline teraapia lõõgastumiseks, pingete maandamiseks, energia saamiseks, unehäirete või stressi leevendamiseks
 • Tervisekontrolli kokkuvõte
  Tervisekontrolli tulemuste kokkuvõte koos analüüside vastuste ja soovitustega hea tervise hoidmiseks edastatakse Teie Digitaalsesse Terviselukku 14 tööpäeva jooksul pärast kontrollis käimist. Vajadusel, kui ligipääs Digiloole puudub, saadame kokkuvõtte ka Teie e-kirja aadressile.

Kuidas tervisekontrolli tehakse ja mida on hea teada?

 • Tule tervisekontrolli enne või pärast menstruatsiooni, et arst saaks teha PAP-testi
 • Analüüsid saad anda vahetult enne tervisekontrolli
 • Kehakoostise analüüs tehakse meditsiinilise analüsaatori abil, millel tuleb mõned minutid paljajalu seista. Paar tundi enne uuringut soovitame mitte süüa
 • Teraapia lepitakse kokku tervisekontrolli järel või muul Sulle sobivamal päeval.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Pakett
225 €
2h 30min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST