Testimine

Confido teostab koroonateste 2 testimispunktis ja kiirkliinikus Tallinnas ja Tartus. Testimine toimub nakatumisohu vähendamise eesmärgil. Saatekirjaga testimise broneeringu saad teha SIIT.

Koroonatestide viisid

Kuidas testimisele tulla?

 • Esmalt tee kindlaks, mis eesmärgil testi on vaja teha. Reisimise jaoks soovitame teha antigeeni testi, mis võetakse ninaneelust ning tulemused selguvad kuni 30 minutiga. Testimisviiside võrdluse leiad SIIT.
 • Testimisele tulles on maskikandmine kohustuslik. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga.
 • Testi tegemiseks võta kaasa oma isikut tõendav dokument.
 • Sisesta korrektne isiklik e-maili aadress kontaktivormile. Palume mitte kasutada suletud e-mailiteenuseid (nt. @hot.ee aadressi).

Kontrolli enne reisi!

Reisimise jaoks soovitame kontrollida siht-ja lähteriikide reisipiiranguid IATA Timatic rakenduse abil.

Läbipõdemise tõendi saamine

Tähelepanu! Koroonaviiruse läbipõdemistõendi saamise aluseks on positiivne Sars-Cov-2 PCR proov. Positiivse antigeeni testi või antikehade testi tulemuse alusel läbipõdemise tõendit ei saa! Palun veenduge, et valite testimiseks kõige sobilikuma viisi.

Confido ei võta testima inimesi, kellel on põhjust kahtlustada ägedat COVID-19 haigust (mh sümptomaatilised või lähikontaktsed). Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.

  SARS koroonaviiruse PCR-test kurguloputusvedelikust

  Näita vabasid aegasid

  Kuidas toimib?

  SARS koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille positiivne tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusega nakatunud.

  Mida näitab?

  Kas oled koroonaviirusega nakatunud ja potentsiaalselt teistele nakkusohtlik.

  Miks teha?

  Reisimise või ürituse külastamise eesmärgil, et tõestada enda nakkusohutust. Confido ei võta testima inimesi, kellel on põhjust kahtlustada ägedat COVID-19 haigust (mh sümptomaatilised või lähikontaktsed). Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.

  Kuidas proov võetakse?

  Proovi andmiseks saab patsient 10 milliliitrit füsioloogilist soolalahust (naatriumkloriid), mida peab kurgus kuristama. Meedik tõmbab topsist osa kurguloputusvedelikust spetsiaalsesse vaakumkatsutisse ja saadab laborisse uurimiseks (samal PCR-meetodil nagu ninaneelutesti puhul).

  NB! 1 h enne proovi andmist ei tohi süüa, juua, suitsetada, nätsu närida ja hambaid pesta. Lastega tuleb kurgu kuristamist eelnevalt kodus harjutada.

  Kui kiirelt saab vastuse?

  Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul pärast testimist. Sertifikaadi tellinutele saadame vastuse lingina e-postiga.

  Kas sobib reisimiseks?

  Jah, sobib reisitõendina või ürituse külastuseks, aga vaid juhul, kui testiga koos on tellitud vastav sertifikaat (lisatasu eest).

  Kus saab teha?

  Seda testi teeme hetkel vaid Tallinnas Töökoja 1 testimispunktis. Testima saab tulla ainult aega ette broneerides.

  Sertifikaadita testi hind
  44 €
  Sertifikaadiga testi hind
  54 €

  Seda teenust osutame

  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: SARS koroonaviiruse PCR-test kurguloputusvedelikust

  Otsi vabasid aegasid