Arsti nõuandeliin 1500

Confido kiirkliinikute alla kuulub ka tasuline arsti nõuandetelefon 1500. Tasuline nõuandeliin annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9–21. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ja õed ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja arsti poolt haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d).

Teenusel on minutipõhine hind 2,50 € minut. Telefonitsi nõustame tervisemurega inimesi nii eesti, vene kui ka inglise keeles. 

   Kiirkliinikute teenused

   dots image

   Üldarsti vastuvõtt

   Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste ja raviga

   LOE LÄHEMALT
   dots image

   Reisieelne koroonaviiruse test tõendiga

   Test on mõeldud reisimiseks inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeeni testi tulemust.

   LOE LÄHEMALT
   dots image

   Sünnimärgiuuring

   Melanoom on väga ohtlik nahavähi vorm, kuid piisavalt varakult avastades ravitav. Melanoom võib areneda sünnimärkidest, mistõttu peaksid oma nahal toimuvaid muutusi jälgima.

   LOE LÄHEMALT
   dots image

   Tervisetõendid

   Confidos on teil võimalik taotleda erinevaid meditsiinilisi tõendeid. Teostame tervisekontrolle näiteks mootorsõidukijuhi ja relvaloa taotleja tervisetõendite väljastamiseks

   LOE LÄHEMALT
   Broneeri aeg