Hea une pakett lapsele

Rahulik uni on oluline nii emale-isale kui ka väikelapsele. Hea une pakett võimaldab välja selgitada, miks laps on rahutu/viril, teeb vaid lühikesi uinakuid või ärkab ja uinub valel ajal. Paketi vältel pakutakse vanematele konsultatsioone ja tuge ning aidatakse leida parim viis lapse une parandamiseks.

Esimene konsultatsioon (90 min) toimub füüsiliselt või videokõne vahendusel, kus arutatakse läbi lapse une küsimustik, kõikvõimalikud probleemid ning pere soovid ja ootused. Kohtumise järgselt koostab unenõustaja teile personaalse uneplaani.

Vastavalt lapse ja pere vajadustele tehakse nädal pärast esimest konsultatsiooni teine konsultatsioon (60 min), et arutada läbi kogemused, õnnestumised ja probleemid. Kinnistatakse meetodeid ning vajadusel tehakse muudatusi. See on enamasti kõige olulisem kohtumine, kuna lapsevanematel tekib peale unekooliga alustamist palju muljeid ja küsimusi.

Edasine tugi toimub ühe nädala jooksul e-maili teel, mille käigus antakse nõu edaspidiseks unekooli jätkamiseks ning kinnistamiseks.

Hea une pakett koduvisiitidega

Kui ei ole soovi või võimalust oma lapsega kodust välja tulla, siis selle paketi raames on hea võimalus kutsuda unenõustaja visiidile oma koju. Sisuliselt on kõik nagu hea une paketis – kokku on toimub kodus kaks konsultatsiooni – esimene (120 min) visiit ja nädala pärast teine visiit (60 min). Edasine tugi toimub ühe nädala jooksul e-maili teel, et jagada nõuandeid edaspidiseks unekooli jätkamiseks, juba omandatut veelgi kinnistada ning olla veendunud, et kõik on jätkuvalt hästi ja plaanipärane.

See pakett annab hea võimaluse üle vaadata kõik lapse une jaoks loodud tingimused ning anda soovitusi muutusteks. Samuti koostatakse ka selle paketi raames personaalne uneplaan.

Hea une pakett öövisiitidega

Kuna esimesed ööd unekoolis võivad olla nii emotsionaalselt kui praktiliselt keerulised, siis selle paketiga saab unenõustaja enim kohapeal toetada ja nõustada, kuidas erinevates olukordades toime tulla. Alustatakse konsultatsiooniga telefoni teel (30 min), mille jooksul pannakse paika koostöö detailid ning unenõustaja vastab kõikidele küsimustele. Koostatakse personaalne uneplaan.

  • Päev 1 – öövisiit 18.00-8.00
  • Päev 2 – õhtune visiit 18.00-22.00
  • Päev 3 – konsultatsioon telefoni teel (kuni 60 min)

Edasine tugi toimub ühe nädala jooksul e-maili teel, et veenduda, et kõik on jätkuvalt hästi ja plaanipärane.

NB! Hea une täispaketti öövisiitidega osutatakse kuus vaid piiratud koguses. Uuri vabade aegade kohta.

Pärast paketi läbimist soovitame täiendava toe saamiseks broneerida unenõustaja konsultatsioon.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi

Hind

Teenus
Hind
Hea une pakett lapsele
250 €
Hea une pakett koduvisiitidega
330 €
Hea une pakett öövisiitidega
690 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe