Tervisekontroll, protseduurid

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Pigmendilaikude eemaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Pigmendilaikude eemaldamine on ohutu meditsiiniline protseduur, mis aitab teil vabaneda mis tahes nahapiirkonnas ebaühtlastest värvimuutustest nahka kahjustamata. Confido laserravi kliinikus teeb laserravi ainult meditsiinilise kõrgharidusega personal. Pigmendilaikude eemaldamiseks on meie käsutuses mitte üks, vaid mitu tehnikat, sealhulgas fotolaserravi Medical IPL, mis kujutab endast pigmendi eemaldamist mitmesuguste meditsiinilise kvaliteediga laserseadmete abil. See võimaldab meil läheneda igale patsiendile individuaalselt ning pakkuda kõige tõhusamat ja usaldusväärsemat meetodit.

  Kuidas pigmenti eemaldatakse?

  Pigmendilaikude eemaldamiseks kasutame erinevaid meetodeid:

  • Medical IPL Lumenis M22
  • Q-switch Nd:Yag erinevate lainepikkustega
  • infrapunalaser ResurFx
  • CO2 ja dioodlaserid
  • fotodünaamiline teraapia ja iluprotseduurid

  Tavaliselt piisab üheainsa tehnika kasutamisest, kus laseri või fotolaseri kiir toimib konkreetselt melanotsüütides (pigmendirakkudes) sisalduvale melaniinile, kahjustamata ümbritsevat nahka. Kiire mõjul toimub rakkude sees pigmendi kohene väga lühiajaline kuumenemine, mille tagajärjel pigment hävitatakse selektiivselt ja nahk muutub heledamaks. Pigmendilaikude eemaldamisel meditsiinilisel teel on praktiliselt välistatud pikaajaliste kõrvaltoimete tekkimise võimalus.

  Keerukate pigmentatsiooniprobleemide korral võib maksimaalse tulemuse saamiseks meetodeid kombineerida.

  Näidustused pigmendilaikude eemaldamiseks

  • Rahulolematus oma välimusega
  • Kalduvus pigmendilaikude tekkeks sagedase päikese käes viibimise tõttu

  Vastunäidustused pigmendilaikude eemaldamiseks

  • Kalduvus keloidsete armide tekkimiseks
  • Ägedad põletikulised protsessid
  • Kroonilised põletikulised protsessid pigmentatsiooni kohas
  • Ägedas staadiumis herpes
  • Nakkushaigus, palavik
  • Rasedus ja imetamine
  • Endokrinoloogilised haigused

  Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido laserravi kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

  Pigmendi eemaldamise protseduur

  Protseduuri kestus (tavaliselt 2–10 minutit) sõltub pigmentatsiooni eripäradest, värvusest, pigmendilaikude vanusest, asukohast ja hulgast, patsiendi vanusest ning soost ja valitud tehnikast. Protseduur on valutu ja kahjutu. Pärast protseduuri ei teki arme ega armkude. Mõnikord on patsiendid tulemusega rahul ka pärast ühte protseduuri, kuid sagedamini tehakse kaks või kolm protseduuri ühe- või kahekuulise intervalliga.

  Mida peab teadma enne protseduuri?

  Enne protseduuri on kohustuslik pidada nõu Confido laserravi kliiniku spetsialistiga, mis võimaldab täpselt hinnata naha seisundit, pigmendi ulatust ja sügavust ning muid protseduuri prognoosi ja maksumust mõjutavaid tähtsaid näitajaid. Ärge unustage teavitada arsti teil esinevatest allergiatest, haigustest või pidevalt tarvitatavatest ravimitest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis.

  Pärast protseduuri

  Tavaliselt on pigmendi eemaldamise protseduurid nahale minimaalselt traumaatilised, seetõttu saate kohe naasta oma tavapärase eluviisi juurde. Pärast protseduuri ei tohi siiski päevitada (ei päikese käes ega solaariumis), pigmendilaikude piirkonnas ei või kasutada kosmeetikat ning lisaks on soovitatav mõne päeva jooksul mitte käia saunas, spaas või ujulas. Mitme kuu jooksul pärast protseduuri tuleb töödeldud piirkonnale kanda päikesekaitsekreemi.

  Korduma kippuvad küsimused pigmendilaikude eemaldamise kohta

  • Kui kaua võtab Confido laserravi kliinikus protseduur aega?
   Tavaliselt 5–10 minutit, sõltuvalt pigmendilaigu omadustest ja suurusest.
  • Mitu seanssi on vaja?
   Keskmiselt üks kuni neli, sõltuvalt patsiendi ja pigmendilaigu individuaalsetest eripäradest.
  • Kas protseduur on valus?
   Pigmendilaikude eemaldamine ei nõua tavaliselt anesteesiat ja on tajutav kerge kipitustundena.
  • Mis on pigmendilaikude eemaldamise eelis just Confido kliinikus?
   Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda maksimaalseid ja ohutuid tulemusi minimaalse ebamugavusega.
  Konsultatsiooni hind
  80 €
  15 minutit
  Pigmendilaikude eemaldamine
  al 45 €
  15 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Pigmendilaikude eemaldamine

  Otsi vabasid aegasid