Vaimse tervise spetsialist

Confidos töötavad vaimse tervise meeskonnas erinevad spetsialistid, kes tegelevad vaimse tervise hoidmise, probleemide ennetamise ning häiretega toimetuleku parandamisega. Spetsialistid töötavad sõltuvalt pöörduja soovist, seisundist ja ravivajadusest lähtuvalt kas üksi või meeskonnana koos vaimse tervise keskuse teiste erialade esindajatega.

Stressi ja negatiivsete emotsioonide juhtimise kursus

Negatiivsed emotsioonid, sealhulgas stress, ärevus ja ärritus, on loomulik osa inimese elust. Kuid vahel võivad emotsioonid muutuda toimetulekut takistavaks, tekitada probleeme nii suhetes kui ka töös ja kahjustada nii vaimset kui ka füüsilist tervist. Lisaks võib liiga intensiivse ja kestva negatiivse emotsiooni foonil inimene hakata käituma endalegi ootamatul ja destruktiivsel moel.

Stressi ja negatiivsete emotsioonide juhtimise kursus aitab osalejal paremini mõista emotsioonide rolli oma elus, saavutada suurem enesetundmise ja -juhtimise võimekus. Kursusel antakse praktilised teadmised ja oskused oma stressitaseme kontrollimiseks ja reguleerimiseks.

Grupikohtumised toimuvad kord nädalas, kokku kaheksa korda poolteist tundi. Lisaks loengule ja grupiaruteludele tehakse praktilisi harjutusi. Kõik kursusel osalejad saavad lisaks kaks individuaalseanssi grupijuhendajaga ja proovitunnid lõdvestusteraapias. Esimene kohtumine on planeeritud 26. aprilliks 2021.

Küsi lisa Sõltuvusravi keskuse telefonil: 6414 700 või lauri.pihkva@confido.ee

Hind

Teenus
Hind
Stressi ja negatiivsete emotsioonide juhtimise kursus
480 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn