tätoveeringute eemaldamine, püsimeigi eemaldamine, tattoo, tattoo eemaldamine, tätoveeringu eemaldamine, tätoveeringu muutmine

Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Tätoveeringud ja tätoveerimine on kunst, mida paraku kõik ei oska. Seetõttu tuleb tätoveeringu eemaldamine teha kaasagse laseriga meditsiinilise haridusega spetsialisti juures. Sellisel juhul on tätoveeringute eemaldamine võimalikult valutu ja tulemused silmnähtavad. Hoia oma keha ja ilu ja vali tätoveeringu eemaldamiseks turvaline koht!

Sarnaselt tätoveeringule, toimub püsimeigi eemaldamine laseriga. Oluline on, et püsimeik ja püsimeigi hooldus oleks tehtud korralikult – sellisel juhul on püsimeigi eemaldamine oluliselt lihtsam. Enne püsimeigi tegemist kaalu kindlasti oma otsust. Eemaldamine toimub mitmub mitme visiidi käigus ning on ajamahukas ettevõtmine.

Meie kliiniku arstid ja kosmeetikud teevad tätoveeringu eemaldamise ja püsimeigi eemaldamise võimalikult sujuvaks ja valutuks. Protseduuride arv sõltub tätoveeringu/püsimeigi teostajast, hooldusest, asukohast, värvist, suurusest ja iga inimese isiklikust eripärast. Seetõttu tuleb enne protseduuri tulla konsultatsioonile.

Tätoveeringu eemaldamine / püsimeigi eemaldamine – alusta konsultatsioonist:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Laserravi arsti vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Armide, pigmendilaikude, kapillaaride, venitusarmide, tätoveeringute, püsimeigi ja muude soovimatute puuduste eemaldamine näost ja kehast, noorendamine ja naha pinguldamine.

  Oma töös keskendub Confido Laserravi ja Confido Esteetilise meditsiini kliinikute arst Dr Alexander Uskov (MD, PhD) uusima naha välimuse parandamiseks laseritehnika rakendamisele Eestis. Dr Uskov on ametlik lasermeditsiini ekspert Balti riikides.

  Individuaalse konsultatsiooni käigus aitab laserarst välja selgitada kaasaegse laserravi võimalusi.

  Armide / venitusarmide eemaldamine (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Kapillaaride / veresoonmoodustiste eemaldamine (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Kuiva silma valgusravi (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Naha lasernoorendamine (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Pigmentatsiooni eemaldamine (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Tätoveeringu / püsimeigi eemaldamine (konsultatsioon)
  80 €
  15 min
  Kontrollvisiit
  35 €
  15 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Laserravi arsti vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid