Tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamine

Confido Meditsiinikeskuse esteetilise meditsiini kliinikus pakutakse tätoveeringute, püsimeigi ja võõrpigmentide maksimaalselt mugavat eemaldamist nahka kahjustamata ja armistamata. Meie arstid teostavad protseduure, kasutades kvaliteetseid kaasaegseid krüojahutusega laserseadmeid.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Tätoveeringute eemaldamine laseriga

  Näita vabasid aegasid

  Tätoveeringu eemaldamine laseriga on ohutu meditsiiniline protseduur, mis võimaldab teil püsivalt vabaneda peaaegu igasugust värvi soovimatutest tätoveeringutest. Confido esteetilise meditsiini kliinikus eemaldavad huultelt laseriga püsimeiki vaid kõrgharidusega meditsiinitöötajad. Oleme eemaldanud tätoveeringuid laseriga alates 2002. aastast. Maailmas on tätoveeringute ja püsimeigi laseriga eemaldamist kasutatud aastakümneid ning see on osutunud tõestatult tõhusaks.

  Tatoveeringute eemaldamine laseriga

  Peale 3 protseduuri

  Kuidas toimib tätoveeringu eemaldamine laseriga?

  Meie kliinikus kasutatava laseri kiir mõjutab ainult rangelt määratletud värvuseid nahka mõjutamata või kahjustamata. Laser mõjutab just tätoveeringuga nahapiirkonda, hävitades vaid värvipigmendi, ega põhjusta põletusi või arme. Laserikiir hävitab vaid tätoveeringu värvi ja selle käigus moodustunud mikroskoopilised värviosakesed viiakse organismist välja mõne nädala jooksul pärast protseduuri. Selle tagajärjel muutub tätoveering tuhmimaks ja pärast protseduuride kuuri kaob täielikult.

  Tatoveeringute eemaldamine laseriga

  Peale 9 protseduuri

  Näidustused tätoveeringu eemaldamiseks laseriga

  Kui te ei ole teid tätoveerinud kunstniku tööga rahul või teie tätoveeringu värvid või kuju on aja jooksul muutunud, siis aitab see protseduur muuta tätoveeringu uue tätoveeringu pealekandmise jaoks heledamaks või saate teid ära tüüdanud tätoveeringu jäädavalt eemaldada. Soovitatav kuur – kaks kuni üheksa protseduuri, olenevalt teie ainevahetuse kiirusest, east, nahapiirkonnast ja teistest organismi eripäradest. Kui tätoveeringu pealekandmise käigus on eksitud tehnika vastu, sellest on jäänud armid või on mõnes teises kliinikus tätoveeringu eemaldamine ebaõnnestunud, võib tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks vaja minna enam kui üheksa protseduuri. Samas eemaldatakse paljud tätoveeringud vaid mõne protseduuriga.

  Vastunäidustused tätoveeringu eemaldamiseks laseriga

  • Raseduse ja rinnaga toitmise aeg
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui kaks nädalat enne seanssi
  • Herpese ägenemine intensiivsete kolletega
  • Kalduvus keloidsete armide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähkkasvajad
  • Epilepsia

  Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised ja lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ning konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

  Kuidas toimub tätoveeringu eemaldamine laseriga?

  Tätoveeringute eemaldamiseks kasutame nahakahjustuste vältimiseks võimsaid meditsiinilise kvaliteediga laserseadmeid (meie kasutuses on mitu erinevat laserit) ja spetsiaalset krüoseadet. Enne protseduuri teeb lasermeditsiini arst või sertifitseeritud õde uuringu ja viib läbi üksikasjaliku konsultatsiooni, seejärel toimub eemaldamine. Protseduur kestab keskmiselt paar minutit. Tätoveeringu ümbruse nahk puhastatakse, seejärel suunatakse vajalikku piirkonda vajaduse korral õhuanesteesia (õhuvool jahutatakse temperatuurile –20 °C). Patsiendi silmad kaetakse spetsiaalsete kaitseprillidega. Järgmiseks tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena.

  Pärast protseduuri saab tätoveeringu piirkonna nahka ravida meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral kasutatakse lisajahutust või kantakse peale regenereeriv preparaat. Taastumisprotsess (punetus ja kerge turse) kestab mitu tundi kuni paar päeva ja möödub iseenesest.

  Tätoveeringu laseriga eemaldamise mõjud

  Tätoveeringu eemaldamine laseriga on ainus viis värvi täielikuks eemaldamiseks, olenemata sellest, kui kaua aega tagasi tätoveering tehti. Laserprotseduuri tulemusena muutub tätoveering heledamaks. Mõju muutub märgatavaks juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja tugevneb 1–2 kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida kordusprotseduur.

  Enne protseduuri

  Enne protseduuri on kohustuslik isiklik konsultatsioon Confido laserraviarsti või sertifitseeritud meditsiiniõega, mille käigus on võimalik täpselt hinnata tätoveeringu seisundit ja suurust, tindi sügavust, naha mikroarmide olemasolu ning muid tähtsaid näitajaid, mis mõjutavad protseduuri prognoosi ja maksumust. Ärge unustage teavitada arsti oma võimalikest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis.

  Pärast protseduuri

  Kui tätoveeringu piirkonda tekib paistetus, võite panna sellele külmakoti. Esimestel päevadel pärast protseduuri vältige saunas käimist ja näomassaaži, loobuge koorimisest ja koorivatest maskidest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimisest, õue minnes on soovitatav kanda nahale päikesekreemi.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kui kaua kestab protseduur Confido laserravi kliinikus?
   Keskmiselt 2–10 minutit, olenevalt tätoveeringu suurusest ja individuaalsetest omadustest.
  • Mitu seanssi on vaja?
   Keskmiselt kaks kuni üheksa, sõltuvalt tätoveeringu suurusest, värvi sügavusest ja kogusest ning patsiendi organismi individuaalsetest omadustest.
  • Kas protseduur on valus?
   Tätoveeringu eemaldamine laseriga viiakse läbi kohaliku tuimastusega ja seda tajutakse intensiivse kipitustundena.
  • Mis on tätoveeringute eemaldamise eelised Confido kliinikus?
   Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Lisaks tätoveeringute. otseseks eemaldamiseks mõeldud seadmetele investeerime nahavigastuste vältimiseks kallitesse tehnoloogilistesse. lahendustesse. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega. Tätoveeringu eemaldamine meie kliinikus ei too kaasa nahakahjustusi ega arme.

  Lisateavet leiate laserarst Aleksandr Uskovi artiklist SIIT.


  Konsultatsiooni hind

  35 €

  15 €


  Alexander Uskov

  Dr Alexander Uskov

  Laserravi arst

  Doktorist lähemalt
  Margarita Raag

  Margarita Raag

  Õde-kosmeetik

  Spetsialistist lähemalt
  Jana Korenevski

  Jana Korenevski

  Õde (Tartu Lõunakeskuse kiirkliinik)

  Spetsialistist lähemalt

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Tätoveeringute eemaldamine laseriga

  Otsi vabasid aegasid