Psühholoogia (konsultatsioonid)

Confidos töötavad psühholoogid, kliinilised psühholoogid ja neuropsühholoogid.
Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapiameetodeid.
Neuropsühholoogid tegelevad ajutegevuse ja inimese käitumise vaheliste seoste uurimise, samuti ajukahjustusega kaasnevate häirete ja neuropsühhiaatriliste häirete diagnostika ja raviga.
Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamisega ning psühholoogilise nõustamisega.

Psühholoogi tasulisele vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Suitsetamisest loobumine

87 protsenti suitsetajatest soovib oma sõltuvusest vabaneda, kuid ei julge või ei oska oma soovi teoks teha.

See ongi raske – tubakasõltuvuse tõsidusest annab tunnistust näiteks see, et igast kolmandast tubakaga eksperimenteerijast saab regulaarne tarvitaja. Vaid kolmel protsendil suitsetajatest õnnestub tubakast loobuda üksnes tahtejõu abil.

Tubakast loobumise edukus suureneb mitu korda, kui suitsetaja saab professionaalset nõu ja toetust. Professionaalse abi kaasamisel on tubakast loobumine mitte ainult edukam, vaid ka vähem vaevarikas.

Confido sõltuvusravi keskuses on tubakast loobumiseks loodud spetsiaalne teenus, kus vastava ettevalmistusega psühholoog ja vajaduse korral ka psühhiaater annavad juhiseid ja igakülgset tuge tubakast loobumise protsessis. Teenust kasutama on oodatud kõik tubaka- ja e-sigareti tarvitajad.

Aktiivne võõrutus kestab kaks kuud ning koosneb kaheksast grupikohtumisest ja kahest individuaalseansist grupijuhendajaga.

Küsi lisa Sõltuvusravi keskusest lauri.pihkva@confido.ee

Hind

Teenus
Hind
Suitsetamisest loobumine
400 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn