Patsiendile

Aitäh, et usaldate oma tervise Confido hoolde.
Confidos pakume üle 4000 erineva teenuse, et toetada oma klientide tervist terve elukaare jooksul: tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi, kirurgilist ja taastusravi ning ka esteetilise meditsiini teenused.

Pakume vastuvõtte nii tasuliste teenustena kui ka paljudel erialadel Tervisekassa lepingu raames.

Vastuvõtule aja broneerimine

Vastuvõtule saate aja broneerida läbi Confido iseteeninduskeskkonna minu.confido.ee, telefonil 1330 või kui saadate kirja aadressile info@confido.ee.

Infot Tervisekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta leiate üleriigilisest digiregistratuurist või helistades telefonil +372 666 2727.

Confidol on ravi rahastamise leping Tervisekassa vastuvõttudeks järgmistel erialadel:

Tallinn

Tartu

Vastuvõtu eest tasumine

Kui broneerite vastuvõtule aja Confido iseteeninduskeskkonnas, palume teil tasuda vastuvõtu eest internetipanga- või krediitkaardimaksega.

Kui broneerite aja telefoni või e-kirja teel, saadame teile teenuse eest tasumiseks ettemaksuarve teie poolt antud e-posti aadressile.

Confidos kohapeal saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.

Teenuse hind ei sisalda täiendavaid teenuseid, sealhulgas spetsialisti poolt soovitatud analüüse, uuringuid ja protseduure, mida pole teenusekirjelduses teenuse osana loetletud. Nende eest palume tasuda eraldi.

Eesti Tervisekassa tasutud vastuvõtu puhul tuleb Confidosse pöördudes tasuda visiiditasu 5 €. Visiiditasu ei pea maksma:

 • rasedad rasedakaardi esitamisel
 • noorte nõustamiskabineti patsiendid nõustamisteenusel
 • alla 2aastased patsiendid dokumendi esitamisel
 • kui vältimatu ambulatoorse eriarstiabi osutamisele järgneb vahetult statsionaarse tervishoiuteenuse osutamine
 • Confido teise eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid
 • teise raviasutuse sama eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid sama haigusjuhu raames
 • sama arsti korduva vastuvõtu korral, kui eelmisest sama arsti visiiditasu maksmisest on möödunud vähem kui 90 päeva.

Kõigil Eesti Tervisekassa lepinguga kaetud erialadel (v.a günekoloogia, günekoloogia ennetus ja dermatoveneroloogia) on vastuvõtule registreerimiseks vajalik saatekiri.

Vastuvõtuaja muutmine ja tühistamine

Juhul kui soovite broneeringut muuta või tühistada, palume võtta ühendust hiljemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega. Aitame leida teile uue sobiliku aja või tühistame vastuvõtu.

E-kirja või telefoni teel broneeringu muutmiseks või tühistamiseks vajame teie isikukoodi.

Juhul, kui tühistate vastuvõtuaja hiljem kui 24 tundi enne selle toimumistvõi kui jätate vastuvõtule tulemata, siis esitame teile arve teenuse osutamise valmisoleku kulude katteks. Juba tasutud ettemaksu me ei tagasta.

Oluline info vastuvõtu kohta

 • Palume kohale tulla 10 minutit enne kokkulepitud vastuvõtuaega.
 • Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass). Kui tulete vastuvõtule eestkostetavaga (sh lapsega), võtke kaasa ka tema isikut tõendav dokument ja sünnitunnistus/eestkostet tõendav dokument.
 • Enne analüüsidele tulemist palume tutvuda analüüsipakettide meelespeaga.
 • Tõendi väljastamiseks võtke kaasa prillid või läätsed (kui neid kasutate).

Vastuvõtuks ettevalmistumine

Meie arstid on väga tänulikud, kui tulete visiidile ettevalmistunult. Mõelge rahulikult läbi ja kirjutage üles oma terviseseisundit puudutavad tähelepanekud (vajadusel pidage päevikut) ja kõik küsimused, millele soovite vastuvõtu käigus vastuseid.

Küsimustikud ja päevikud

Analüüsideks ja uuringuteks valmistumine

Mitmete analüüside ja uuringute puhul on eelduseks korrektne ettevalmistus ja aeg, millal protseduuri on võimalik teha. Enne aja broneerimist palun tutvuge kindlasti alloleva materjaliga.

Lapse ettevalmistamine arsti visiidiks/protseduuriks

Laps, keda on eesootavaks visiidiks või protseduuriks võimalikult hästi ettevalmistatud, tunneb ennast selles olukorras paremini ja turvaliselt. Alustage lapse ettevalmistamisega vähemalt paar päeva enne visiiti või protseduuri.

 • Selgitage lapsele lihtsalt ja arusaadavalt, miks on visiit/protseduur talle vajalik
 • Kui laps tuleb protseduurile esimest korda, ärge tekitage ennatlikult temas hirmu (näiteks vältige lauseid „ei ole vaja karta“, „see ei ole valus“ jms), kuid olge lapsega avameelne ja aus
 • Arutage lapsega, mis võiks tema jaoks teha visiidi/protseduuri meeldivamaks
 • Soovi korral leppige lapsega kokku mõni meeldiv tegevus, mida peale arstivisiiti teha
 • Enne vereanalüüsi veenduge, et laps on joonud piisavalt vedelikku (puhast, maitsestamata vett)

Teie tervise- ja isikuandmed on konfidentsiaalsed

Teenuse aja broneerimisega nõustute teenuse osutamise tingimustega. Parima teenuse osutamiseks on meie arstidel ja spetsialistidel õigus ja kohustus tutvuda ning töödelda isiku- ja terviseandmeid nii vastuvõtu eel, kui ka teenuse osutamise ajal. Kõik teatavaks saanud andmed dokumenteeritakse, säilitatakse ja hoitakse saladuses kolmandate osapoolte eest. Palun tutvuge Confido üld- ja privaatsustingimustega.