Arstid arst meditsiin kliinik arstiabi eriarst haigla meditsiinikeskus ortopeed füsioterapeut dermatoloog psühholoog endokrinoloog gastroenteroloog geneetik hematoloog

Patsiendile

Confidos töötavad oma ala parimad üldarstid, eriarstid ja erinevad spetsialistid, kes pakuvad kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust. Vastuvõtule tulekuks on vaja aeg eelnevalt broneerida, selleks helista 1330 või kirjuta info@confido.ee. Et saaksime teid parimal moel aidata, palume tutvuda allpool oleva olulise patsiendiinfoga.

Infot haigekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta saad üleriigilisest digiregistratuurist või telefonil +372 666 27 27.

Confido on sõlminud ravi rahastamise lepingu Eesti Haigekassaga vastuvõttudeks järgmistel erialadel:

Tasulisele vastuvõtule broneerimine

Kiire teeninduse tagab aja broneerimine

Külastusaja broneerimine aitab säästa aega ning teenindus on tänu sellele kiirem ja mugavam. Konsultatsioonile tulekuks, uuringuteks, vaktsineerimiseks või tõendi väljastamiseks saab aega broneerida kodulehe kaudu, helistades 1330 või saates e- kirja info@confido.ee

Kui vastuvõtul selgub uuringute või analüüside vajadus, lepitakse nende teostamiseks sobiv aeg kokku kliinikus kohapeal. Vereanalüüse saab anda kohapeal elavas järjekorras tööpäeviti 8.30–9.30.

Vastuvõtu eest tasumine

Aja broneerimisel online keskkonnas saate teenuse eest koheselt tasuda läbi internetipanga või krediitkaardimaksega.

Kui broneerite aja telefoni või e-kirja teel saadame Teie e-postile ettemaksuteate soovitud teenuse eest tasumiseks. Teenuse hind sisaldab spetsialisti või arsti vastuvõttu ja nõustamist. Teenuse hind ei sisalda tasu uuringute ja analüüside eest, mille vajadus selgub vastuvõtul. Ettemaksuarve tasumata jätmine ei tühista automaatselt vastuvõtuaega.

Ootamatute takistuste korral saab aega muuta ja tühistada

Vastuvõtuaja muutmiseks või tühistamiseks tuleb meiega esimesel võimalusel ühendust võtta, kuid mitte hiljem kui 24 tundi enne vastuvõttu. Siis jõuame leppida kokku uue aja või tagastada ettemaksu.

Kui te vastuvõtule mittetulemisest meile teada ei anna või vastuvõtu tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu, arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning seda ei tagastata.

Vastuvõtt ja koostöö

Vastuvõtule tulge kokkulepitust veidi varem

Ootame teid vastuvõtule kümme minutit varem. Kaasa võtke isikut tõendav dokument, k.a lapsele. Tõendite väljastamiseks prillid või läätsed, kui neid kasutatakse. Vereanalüüsile tulles palume olla söömata, joomata ning hoiduda suitsetamisest. Enne analüüside andmist soovitame juua klaasitäie maitsestamata vett. Samuti võite enne analüüsi võtta igapäevaseid ravimeid, v.a juhul, kui arst on andnud teistsugused juhised või ravimeid tohib võtta vaid koos toiduga.

Tervise- ja isikuandmed on konfidentsiaalsed

Teenuse aja broneerimisega nõustute teenuse osutamise tingimustega.Parima teenuse osutamiseks on meie arstidel ja spetsialistidel õigus ning kohustus tutvuda ning töödelda isiku- ja terviseandmeid nii vastuvõtu eel, kui ka teenuse osutamise ajal. Kõik teatavaks saanud andmed dokumenteeritakse, säilitatakse ja hoitakse saladuses kolmandate osapoolte eest. Tutvun tingimustega

Koroonaviiruse SARS-CoV-2 antikehade kiirtest

Testimisel osalemiseks palume enne vastuvõtule tulekut printida välja ja täita allolev küsimustik ning tutvuda andmete töötlemise tingimustega. Mõlemad dokumendid palume allkirjastada nind anda Confido teenindajale.

Psüühilise seisundi hindamine tõendi saamiseks

Palume enne vastuvõtule tulekut printida välja ja täita allolevad küsimustikud.

Tervisepaketid

Palun täita all olevad küsimustikud.

Toitumisnõustaja

Enne toitumisnõustaja vastuvõtule minekut palume täita allolev toitumispäevik.