Reuma, reumatoloogia, artriit, reumatoloog, õlavalu, seljavalu, põlvevalu, lateraalne epikondüliit ehk tennisemängija küünarliiges, liigesepõletik

Reumatoloogia

Reumatoloog tegeleb põletikuliste liigese- ja lihasehaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga.

Peamised põhjused ja probleemid, miks reumatoloogi vastuvõtule pöördutakse: õlavalu, seljavalu, põlvevalu, reuma, lateraalne epikondüliit ehk tennisemängija küünarliiges, liigesepõletik.

Reumatoloogi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Reumatoloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Reumatoloog tegeleb peamiselt põletikuliste liiges- ja lihashaigustega ning süsteemsidekoe haiguste ravi ja diagnostikaga. Reumatoloogi vastuvõtule tasub pöörduda ka siis, kui esinevad liigeste tursed ning valud (sh väikesed liigesed), ebaselged nahalööbed, psoriaas, ebaselged palavikud ja ka noortel, kel on pikemat aega kestnud alaseljavalud (üle 3 kuu).

  Reumatoloogi vastuvõtule tasub pöörduda ka ekspertarvamuse saamiseks olemasolevale diagnoosile või raviplaanile, täiendavate nõuannete saamiseks haigusega toimetulekul, krooniliste haiguste jälgimiseks ja regulaarseks järelkontrolliks.

  Vajadusel määrab reumatoloog täiendavaid analüüse ja uuringuid ning teeb koostööd meie keskuse teiste spetsialistidega. Teostame kohapeal ka liigesesiseseid süstimisi.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Reumatoloogi konsultatsioon Tallinnas (võimalik ka videokonsultatsioon)
  110 €
  30 min
  Reumatoloogi konsultatsioon Tartus (võimalik ka videokonsultatsioon)
  100 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu
  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Ortopeedia Arstid AS
  Veerenni 51, 2. korrus, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Reumatoloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid