Üksikanalüüsid

Pakume mitmeid üksikanalüüse või arstide poolt komplekteeritud analüüsipakette. Kui soovite anda konkreetset üksikanalüüsi või teate täpselt, milliseid analüüse soovite anda, palume broneerida aja õe vastuvõtule analüüside andmiseks.

Analüüsipaketid sobivad ennetavaks tervisekontrolliks või kindla mure puhul ja kui soovite terviklikku ülevaadet tervisenäitajatest.

Analüüside tegemiseks või õe tasulisele vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Kuseteede probleemide hindamine (uriini ribatest)

Seda teenust võidakse hüvitada vabatahtliku tervisekindlustuse alusel.

Uriini ribatest võimaldab avastada erinevaid kuseteede ja ka süsteemseid haiguseid. Näiteks on sellest abi kuseteede põletike, neeruhaiguste või ka suhkruhaiguse diagnoosimisel. Ribaanalüüs võimaldab mõõta samaaegselt 10 erinevat parameetrit: glükoos, ketokehad, erikaal, erütrotsüüdid, pH, valk, nitritid, leukotsüüdid, bilirubiin, urobilinogeen. Kasutage proovivõtmiseks spetsiaalset proovitopsi ja vaakumkatsuteid. Neid saate küsida õe või arsti käest. Urineerige otse proovitopsi. Analüüsiks võtke hommikune ärkamise järgne uriin. Enne uriiniproovi võtmist ärge sööge ja jooge 10-14 tundi. Vajadusel võite selle aja jooksul juua kuni 1 klaasi puhast maitsestamata gaasita vett. Eelmisest urineerimisest peab möödas olema vähemalt 4-6 tundi.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn

BRONEERIMINE

Broneeri läbi klienditoe
Broneeri läbi broneerimisvormi

Broneeri aeg läbi broneerimisvormi EST