Laserkirurgia veenilaiendite eemaldamiseks

Otsi vabasid aegasid

Jalgade veenilaiendite eemaldamiseks kasutatakse meditsiinis eri operatsioone, üks moodsamaid ja progressiivsemaid on laserflebektoomia. Kõrgtehnoloogiline tänapäevane operatsioon on patsiendi jaoks kiire ja mugav ning sellel ei ole pikka taastumisperioodi. Esmasel konsultatsioonil teeb Confido laserravi osakonna veresoonte kirurg läbivaatuse ja vajaduse korral veenide ultraheliuuringu ning soovitab kõige sobivamat ravimeetodit.

Laserkirurgia

Enne operatsiooni saab patsient arstilt aegsasti kõik vajalikud individuaalsed juhised. Operatsiooni ajal kasutatakse kohalikku tuimestust, anesteesia pole üldjuhul vajalik. Operatsiooni kestus on 10–20 minutit. Veeni valendikku sisestatakse pideva ultraheli kontrolli all spetsiaalne õhuke üks korda kasutatav lasersond, mis kleebib seestpoolt veenide valendiku vajalikes piirkondades. Laseri abil saab edukalt mõjutada peaaegu igas suuruses veene.

Pärast operatsiooni

Pärast operatsiooni saab patsient naasta üldjuhul kohe tavapärase eluviisi juurde. Mõni aeg pärast protseduuri on soovitatav kanda kompressioonpesu. Operatsioonijärgne valu ja verevalumid puuduvad täielikult või on minimaalsed.

Veenide laseroperatsiooni eelised

  • Valutu
  • Kiire naasmine tavapärase eluviisi juurde
  • Kompressioonsuka kandmise vajadus on võrreldes tavapärase skalpelliga operatsiooniga lühem
  • Üldanesteesia ei ole vajalik
  • Pärast protseduuri jääb kõigest üks või mõni väga väike ja märkamatu arm ning verevalumeid ei ole
  • Confido Meditsiinikeskus on Baltimaade ametlik lasermeditsiini keskus. Meie kliinikus teevad operatsioone ainult litsentsiga kirurgid, kes kasutavad kalleid ja ajakohaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda maksimaalseid ja ohutuid tulemusi minimaalse ebamugavusega.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Laserkirurgia veenilaiendite eemaldamiseks
al 1035€
100 minutit

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses