Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia.

Munandi eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Munandi eemaldamine ehk orhiektoomia on operatsioon, mille käigus eemaldatakse üks või mõlemad munandid. Seda tehakse juhul, kui esineb munandi-, eesnäärmevähk ja teatud juhtudel, kui on tegemist munanditrauma või muu meditsiinilise näidustusega.

Operatsioon tehakse kas üld- või lokaalanesteesias. Operatsiooni käigus tehakse umbes 5-10 cm sisselõige kubemesse, vahetult häbemeluu ja kubemesideme lähedal või munandikotil. Munandikoti lõike kaudu eemaldatakse mõlemad munandid eesnäärmevähi korral. Kubemekanali lõike kaudu eemaldatakse munand koos seemneväädiga munandivähi korral.

Operatsioon võib toimuda kas üldnarkoosis või seljaaju- või epiduraalanesteesias. Operatsioonijärgselt võib esineda valu, turset ja verevalumeid. Pärast operatsiooni soovitatakse tavaliselt puhata ja järgida arsti soovitusi valu leevendamiseks ning vältida rasket füüsilist koormust.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Uroloogi vastuvõtt
Eelneb operatsioonile
130 €
30 min
Munandi(te) eemaldamine
alates 1150 €
Munandi eemaldamine koos väädiga
alates 1300 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses