Uroloogiline kirurgia

Teostame diagonstilisi protseduure ja plaanilist kirurgilist ravi meeste kuse ja sugulendutie ning naiste kuseelundite haiguste korral. Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses on kasutusel uudne ja patsiendisõbralik neerukivide tolmustamise lasertehnoloogia. Teeme erinevaid endoskoopilisi ülemise ja alumise kusetrakti operatsioone.  Teeme erinevaid ülemise ja alumise kusetrakti endoskoopilisi operatsioone. Uroloogias teostame ka androloogilisi operatsioone ja koostöös Next Fertility kliinikuga lahendame meeste viljatusega seotud probleeme.

Operatsiooni broneerimine

Kirurgiliste protseduuride teostamiseks on vajalik eelnev vastuvõtt vastava eriala arstiga, kes paneb kokku teie raviplaani. Broneerige aeg eriarstile või helistage lühinumbril 1330. Enne operatsiooni tutvuge palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga.

  Munandi eemaldamine

  Näita vabasid aegasid

  Munandi eemaldamine ehk orhiektoomia tehakse juhul, kui esineb munandi-, eesnäärmevähk ja teatud juhtudel, kui on tegemist munanditrauma või muu meditsiinilise näidustusega. Operatsioon tehakse kas üld- või lokaalanesteesias. Operatsiooni käigus tehakse umbes 5-10 cm sisselõige kubemesse, vahetult häbemeluu ja kubemesideme lähedal või munandikotil. Munandikoti lõike kaudu eemaldatakse mõlemad munandid eesnäärmevähi korral. Kubemekanali lõike kaudu eemaldatakse munand koos seemneväädiga munandivähi korral.

  Munandi(te) eemaldamine
  Hind alates 1150 €
  Munandi eemaldamine koos väädiga
  Hind alates 1300 €
  Kirurgi vastuvõtt
  120 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Munandi eemaldamine

  Otsi vabasid aegasid