Confido Tartu Raatuse kliinik

Confido Tartu Raatuse kliinik on hea ligipääsuga, privaatselt ja mugavalt arstiabi pakkuv kliinik. Meie juurde võib tulla kõikjalt üle Eesti, samuti on kõik teenused avatud Eestis viibivatele välismaalastele, kel riiklik tervisekindlustus puudub. Confido Tartu Raatuse kliinikusse saab broneerida aja nii eriarstide kui ka erinevate muude tervisespetsialistide juurde. Meil võtavad vastu endokrinoloog, günekoloog, hematoloog, kardioloog, laste neuroloog, neuroloog, sisearst, üldarst, reumatoloog, lastearst, dermatoveneroloog ja töötervishoiuarst. Saatekirja aja broneerimiseks ega arsti vastuvõtuks vaja ei ole.

Avatud on Vaimse Tervise Keskus, kus pakuvad abi nii psühhiaater, kliiniline psühholoog ja ka vaimse tervise õde. Meie kliiniku laste- ja noorukitepsühhiaatria meeskond koosneb laste vaimse tervise õest, laste- ja noorukite psühhiaatrist ning lastele spetsialiseerunud kliinilisest psühholoogist väljaõppes. Meeskonnal on pädevus hinnata ja ravida kõiki psüühika- ja käitumishäireid.

Vaktsineerida saab koroonaviiruse, gripi ja teiste nakkushaiguste vastu. Aegasid saab broneerida ka õdede protseduurideks, ämmaemanda, meestetervise õe ning nahaõe vastuvõtuks, koroonatestimiseks, toitumisterapeudi, optometristi, füsioterapeudi, massööri ja kiropraktiku juurde. Pakume laia valikut tervisekontrolle ja uuringuid.

Confido Raatuse kliinikus pakutakse lisaks tasulistele vastuvõttudele ka Haigekassa vastuvõtte neuroloogia, günekoloogia ja reumatoloogia erialal. Arsti saatekirja olemasolul saab aegu broneerida neuroloogi ja reumatoloogi juurde vastuvõtule digiregistratuuris või helistades 6662727. Samal numbril saab broneerida haigekassa poolt tasustatud vastuvõtuaja ilma saatekirjata günekoloogi ja ämmaemanda juurde.

Kõigis küsimustes ja broneeringuteks saab kasutada tavatariifiga telefoni 1330.

pilt

Eriarstid

Arstid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka juba välja kujunenud haiguste puhul.

Vaata ja broneeri »
pilt

Esteetiline meditsiin

Erinevad iluteenused: näohooldused, kehahooldused ja laserepilatsioon.

Vaata ja broneeri »
pilt

Tervisespetsialistid

Füsioterapet, kiropraktik, ämmaemand ja teised spetsialistid, kes aitavad ennetada ja ravida erinevaid tervisemuresid.

Vaata ja broneeri »
pilt

Kontrollid ja uuringud

Tervisekontrollipaketid nii meestele kui naistele ja mitmed uuringud. Pakume ka toidutalumatuse teste ja südameuuringuid.

Vaata ja broneeri »
pilt

Lastekeskus

Confido Lastekeskus on väga hubane ning meie spetsialistid on spetsialiseerunud laste ravile. Meil töötavad lastearst, laste neuroloog, nahaarst ja ka toitumisterapeut.

Vaata ja broneeri »
pilt

Vaimse Tervise
Keskus

Ära jää muredega üksi! Visiidi broneerimiseks võtke ühendust 1330 või info@confido.ee.

Vaata ja broneeri »
pilt

Õendusabi ja tõendid

Erinevate tervisetõendite väljastamine, reisimeditsiiniline nõustamine ja õendusabi teenused.

Vaata ja broneeri »
pilt

Vaktsineerimine: COVID-19, gripp jt nakkushaigused

Vaktsineerime koroonaviiruse ja gripi ning mitme teise ohtliku nakkushaiguse vastu.

Vaata ja broneeri »

Koroonaviiruse testimine

Teeme kiiret antigeenitesti, millele reisisertifikaadi saad 30 minutiga.

Vaata ja broneeri »

Töötervishoiu teenus Tartus

Töötervishoiu teenuseid pakume Tartus nüüd uhiuues Raatuse kliinikus.

Vaata lähemalt »

      Kuidas tulla?

      Confido kliinik asub kesklinna vahetus läheduses. Meie juurde on mugav tulla nii jala, autoga kui ka ühistranspordiga. Asume Raatuse Tervisekeskuse 6. korrusel.