Confido Tartu Raatuse kliinik

Confido Tartu Raatuse kliinik on hea ligipääsuga, privaatselt ja mugavalt arstiabi pakkuv kliinik. Meie juurde võib tulla kõikjalt üle Eesti, samuti on kõik teenused avatud Eestis viibivatele välismaalastele, kel riiklik tervisekindlustus puudub. Confido Tartu Raatuse kliinikusse saab broneerida aja nii eriarstide kui ka erinevate muude tervisespetsialistide juurde. Meil võtavad vastu endokrinoloog, günekoloog, hematoloog, kardioloog, laste neuroloog, neuroloog, sisearst, üldarst, reumatoloog, lastearst, dermatoveneroloog ja töötervishoiuarst. Avatud on Vaimse Tervise Keskus, kus pakuvad abi nii psühhiaater, kliiniline psühholoog ja ka vaimse tervise õde. Vaktsineerida saab koroonaviiruse, gripi ja teiste nakkushaiguste vastu. Aegasid saab broneerida ka õdede protseduurideks, ämmaemanda, meestetervise õe ning nahaõe vastuvõtuks, koroonatestimiseks, toitumisterapeudi, optometristi, füsioterapeudi, massööri ja kiropraktiku juurde. Pakume laia valikut tervisekontrolle ja uuringuid.

Saatekirja aja broneerimiseks ega arsti vastuvõtuks vaja ei ole.

pilt

Eriarstid

Arstid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka juba välja kujunenud haiguste puhul.

Vaata ja broneeri »
pilt

Tervisespetsialistid

Füsioterapet, kiropraktik, ämmaemand ja teised spetsialistid, kes aitavad ennetada ja ravida erinevaid tervisemuresid.

Vaata ja broneeri »
pilt

Kontrollid ja uuringud

Tervisekontrollipaketid nii meestele kui naistele ja mitmed uuringud. Pakume ka toidutalumatuse teste ja südameuuringuid.

Vaata ja broneeri »
pilt

Lastekeskus

Confido Lastekeskus on väga hubane ning meie spetsialistid on spetsialiseerunud laste ravile. Meil töötavad lastearst, laste neuroloog, nahaarst ja ka toitumisterapeut.

Vaata ja broneeri »
pilt

Vaimse Tervise
Keskus

Ära jää muredega üksi! Visiidi broneerimiseks võtke ühendust 1330 või info@confido.ee.

Vaata ja broneeri »
pilt

Õendusabi ja tõendid

Erinevate tervisetõendite väljastamine, reisimeditsiiniline nõustamine ja õendusabi teenused.

Vaata ja broneeri »
pilt

Vaktsineerimine: COVID-19, gripp jt nakkushaigused

Vaktsineerime koroonaviiruse ja gripi ning mitme teise ohtliku nakkushaiguse vastu.

Vaata ja broneeri »

Koroonaviiruse testimine

Teeme kiiret antigeenitesti, millele reisisertifikaadi saad 30 minutiga.

Vaata ja broneeri »

Töötervishoiu teenus Tartus

Töötervishoiu teenuseid pakume Tartus nüüd uhiuues Raatuse kliinikus.

Vaata lähemalt »

   Asukoht ja parkimine

   Kliinik asub Raatuse Tervisekeskuses aadressil Raatuse 21, kuuendal korrusel. Confido kliinikusse pääseb läbi Tervisekeskuse fuajee – sõitke liftiga kuuendale korrusele. Privaatne sissepääs ootab külastajaid, kui sisenete kliinikusse läbi parkimismaja.

   Parkimiseks on kõige mugavam kasutada Raatuse Tervisekeskuse parkimismaja. Parkimismaja on Terviseskusega ühenduses, nii et soovitame autoga sõita otse kolmandale korrusele ning läbi klaastunneli siseneda tervisekeskusesse. Parkimise eest tasumine toimub parkimisautomaadis (Europark) 1 € = 1 h.

   Ühistranspordi kasutajad pääsevad meie juurde ka bussiga. Lähimad peatused on Raatuse (buss nr 2), Linnamuuseum (bussid nr 4 ja 8) ning Atlantis (bussid nr 1, 2, 4 ja 8).