Töötervishoiu teenused Confido Meditsiinikeskuses

Töötervishoid

Confido Meditsiinikeskus pakub töötervishoiu teenuseid nii Tallinnas kui Tartus. Meie töötervishoiu teenused vastavad töötervishoiu- ja tööohutuse seadusele, töötajate tervisekontrolli korrale ning on ettevõtja jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Tervisekontrolli paketid koostame ettevõtte riskianalüüsi alusel võttes arvesse nii ettevõtte erisoove kui ka ohutegureid, millega töötajad kokku puutuvad. Aitame hinnata ja analüüsida ettevõtte töökeskkonna võimalikku mõju töötajate tervisele ning anname juhiseid enesejuhtimisvõtete kasutamiseks ja töövõime hoidmiseks.

Töötervishoid Tallinnas

Töötervishoiu teenuseid pakume Tallinnas aadressil Veerenni 51, Tallinn 10138

Vaata lähemalt »

Töötervishoid Tartus

Töötervishoiu teenuseid pakume Tartus Confido Raatuse kliinikus (Raatuse 21, VI korrus).

Vaata lähemalt »
icon

Töötajale

Mida teha enne töötervishoiu arsti külastust? Kaua visiit kestab? Mida tehakse?

Vaata lähemalt »


Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda. Igaüks tahab töötada ettevõttes, kus väärtustatakse töötajaid ja hoolitakse nende tervisest. Investeering töötajate tervisesse on investeering ettevõtte arengusse ja tulevikku! Töötajate tervisekontrolli tulemusena saab tööandja arsti otsuse ja asjatundlikud soovitused töökeskkonna parandamiseks, mille abil on võimalik edendada töötajate tervist ja ennetada haigestumistest tingitud puudumisi.

Töötervishoiukontrolli 3 põhikomponenti

dots image
Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtul mõõdame pikkust, kaalu, vööümbermõõtu, vererõhku ja arvutame välja kehamassiindeksi (antropomeetria). Viime läbi vestluse elustiili, unekvaliteedi ja füüsilise koormuse teemadel. Oleme tervisedeklaratsiooni andmetest teinud eelselektsiooni ja vajadusel täidate depressiooni- ja stressiküsimustikku. Täiendavad testid ja küsimustikud lähtuvad individuaalsest vajadusest.

dots image
Optometristi vastuvõtt

Optometristi vastuvõtu käigus teostatakse nägemiskontroll ja nägemisteravuse mõõtmine, silmade tervisliku seisundi hindamine (sealhulgas kontrastitundlikkus, värvusnägemine ja vaatevälja hindamine), silmarõhu kontroll ning prillide määramine ja vajadusel retsepti väljastamine. Vastuvõtu käigus saab põhjalikud juhised, kuidas igapäevatöös silmade tervist hoida (silmaharjutused ja juhised kuvariga töötamiseks).

dots image
Töötervishoiuarsti vastuvõtt

Kontrollime inimese liikuvust ning kõrvalekallete puhul selgitame välja põhjuse. Hindame töö eripärast tingitud tervisehäireid, vaatame läbi probleemsed elundkonnad, kaardistame töövõimet säilitavad oskused ja motivatsiooni, anname juhiseid enesejuhtimisvõtete kasutamiseks ja töövõime hoidmiseks. Määrame ka vajalikud analüüsid ning vajadusel kaasame diagnoosi täpsustamiseks eriarstid. Visiidi tulemusena vormistab töötervishoiuarst otsuse töökohal töötamise sobivuse kohta.

      Jäta meile oma kontakt

      Töötervishoiu teenuste tellimiseks või konsultatsiooni saamiseks kirjuta meile ariklient@confido.ee