Töötervishoid

Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda. Igaüks tahab töötada ettevõttes, kus väärtustatakse töötajaid ja hoolitakse nende tervisest. Töötajate tervise eest hoolitsemine on investeering ettevõtte arengusse ja tulevikku.

Töötajate tervisekontrolli tulemusena saab tööandja arsti otsuse ja asjatundlikud soovitused töökeskkonna parandamiseks. Nende abil on võimalik edendada töötajate tervist ja ennetada haigestumistest tingitud puudumisi.

Tööandjale

Pakume turu parima kvaliteediga töötervishoiu teenust, mille käigus koostame vastavalt teie soovidele ja seadusest tulenevatele nõuetele (töötervishoiu ja -ohutusseadus) sobiva tervisekontrollipaketi võttes arvesse ettevõtte eripära.

Confidos töötavad kogenud ja kõrgelt hinnatud oma valdkonna tipptegijad. Meie keskuses kaastakse töötajate tervisekontrolli töötervishoiuarst ja suurte kogemustega peremeditsiini eriarstid. Töötaja saab meie spetsialistidelt personaalset tervisenõu, hinnangu oma tervisele ja vajadusel ka probleemide ennetamise kava.

Meie arstid aitavad igati kaasa töötaja tervisemurede lahendamisele ka siis, kui see ületab tööandja poolt soovitud terviseauditi mahu. Kokkuleppel töötajaga oleme valmis aitama ja jälgima töötaja tervist probleemide lahendamiseni. Anname töötajale konkreetsed soovitused vajalikeks lisategevusteks ja uuringuteks. Oleme pikaajaliseks partneriteks hea tervise nimel.

Broneeri aeg