Meditsiinikeskus

Töötervishoid Tallinnas ja Tartus

Confido Meditsiinikeskus pakub töötervishoiu teenuseid nii Tallinnas kui Tartus. Siit leiad oma ettevõttele sobiliku töötajate tervisekontrolli paketi. Ühtlasi pakume mitmeid lisateenuseid. Pakume töötervishoiu teenuseid vastavalt töötervishoiu- ja tööohutuse seadusele ning töötajate tervisekontrolli korrale. Selle hulka kuulub õe vastuvõtt, optometristi vastuvõtt ning töötervishoiu arsti külastus. Meie töötervishoiu teenus on ettevõtja jaoks mugavaks ja lihtsaks tehtud.

Töötervishoid Tallinnas

Töötervishoiu teenuseid pakume Tallinnas aadressil Veerenni 51, Tallinn 10138

Vaata lähemalt »

Töötervishoid Tartus

Töötervishoiu teenuseid pakume Tartus Lõunakeskuses Lääneringtee 39, 50501 Tartu

Vaata lähemalt »
icon

Töötajale

Mida teha enne töötervishoiu arsti külastust, kaua visiit kestab ja mida tehakse?

Vaata lähemalt »


Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda. Igaüks tahab töötada ettevõttes, kus väärtustatakse töötajaid ja hoolitakse nende tervisest. Töötajate tervise eest hoolitsemine on investeering ettevõtte arengusse ja tulevikku. Töötajate tervisekontrolli tulemusena saab tööandja arsti otsuse ja asjatundlikud soovitused töökeskkonna parandamiseks. Nende abil on võimalik edendada töötajate tervist ja ennetada haigestumistest tingitud puudumisi.

Töötervishoiu 3 baasteenust

dots image
Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtul mõõdame pikkust, kaalu, vööümbermõõtu, vererõhku ja arvutame kehamassiindeksit (antropomeetria). Viime läbi vestluse elustiili, unekvaliteedi ja füüsilise koormuse teemadel. Oleme tervisedeklaratsiooni andmetest teinud eelselektsiooni ja vajadusel täidate depressiooni- ja stressiküsimustikku. Täiendavad testid/küsimustikud lähtuvad individuaalsest vajadusest.

dots image
Optometristi vastuvõtt

Optometristi vastuvõtu käigus teostatakse nägemiskontroll ja nägemisteravuse mõõtmine, silmade tervisliku seisundi hindamine (sealhulgas kontrastitundlikkus, värvusnägemine ja vaatevälja hindamine), silmarõhu kontroll ning prillide määramine ja vajadusel retsepti väljastamine. Vastuvõtu käigus saab põhjalikud juhised, kuidas igapäevatöös silmade tervist hoida (silmaharjutused ja juhised kuvariga töötamiseks).

dots image
Töötervishoiuarsti vastuvõtt

Kontrollime inimese liikuvust ning kõrvalekallete puhul selgitame välja põhjuse. Hindame töö eripärast tingitud tervisehäireid, vaatame läbi probleemsed elundkonnad, kaardistame töövõimet säilitavat oskust/motivatsiooni, anname juhiseid enesejuhtimisvõtete kasutamiseks ja töövõime hoidmiseks. Määrame ka vajalikud analüüsid ning vajadusel kaasame diagnoosi täpsustamiseks eriarstid. Visiidi tulemusena vormistab töötervishoiuarst otsuse töökohal töötamise sobivuse kohta.

Jäta meile oma kontakt

Töötervishoiu teenuste tellimiseks või konsultatsiooni saamiseks kirjuta meile ariklient@confido.ee

Palun kontrolli vorm üle, esineb vigu!