Töötervishoiu info töötajale

Hea töötaja! Siit leiate infot, kuidas valmistuda töötervishoiu arsti külastuseks. Tervisekontroll koosneb töötervishoiuõe, optometristi ja töötervishoiuarsti vastuvõtust. Vastavalt soovidele või ohuteguritele kaasatakse ka erialaspetsialiste. Analüüsid ja uuringud teostatakse vastavalt ettevõtte poolt tellitud paketile. Palun uurige oma ettevõttest, milliseid uuringuid teile teostatakse.

Confido pakub Tallinnas töötervishoiu teenust aadressil Veerenni 51 meditsiinikeskuse kolmandal korrusel. Parkimine on hoone juures tasuline.

Tartus leiad Confido teetervishoiu teenuste punkti Lõunakeskuse kiirkliinikust aadressil Ringtee 75. Parkimine on tasuta, kui kasutada parkimiskella.

Töötajate tervisekontrolli tulemusena saab tööandja arsti otsuse ja asjatundlikud soovitused töökeskkonna parandamiseks. Nende abil on võimalik edendada töötajate tervist ja ennetada haigestumistest tingitud puudumisi.

Meie keskuses kaastakse töötajate tervisekontrolli töötervishoiuarst ja suurte kogemustega peremeditsiini eriarstid. Töötaja saab meie spetsialistidelt personaalset tervisenõu, hinnangu oma tervisele ja vajadusel ka probleemide ennetamise kava. Meie arstid aitavad igati kaasa töötaja tervisemurede lahendamisele ka siis, kui see ületab tööandja poolt soovitud terviseauditi mahu. Kokkuleppel töötajaga oleme valmis aitama ja jälgima töötaja tervist probleemide lahendamiseni ning anname töötajale konkreetsed soovitused vajalikeks lisategevusteks ja uuringuteks.

Põhjaliku terviseteenuse pakkumiseks tutvub arst teie terviseandmetega juba enne kohtumist. See aitab anda teile parimat tervisenõu ning lühendab tervisekontrollile kuluvat aega.

Oluline info

Kui te ei saa kokkulepitud ajal tervisekontrolli tulla, palun teatage sellest esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 24 tundi enne vastuvõttu. Kui tervisekontrolli aja tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne selle toimumist, väljastatakse teie tööandjale tervisekontrolli arve teenuse osutamise valmisoleku kulude katteks.

Küsimuste korral võta meiega ühendust

Kui teil tekkis töötervishoiu teenuste kohta küsimus, siis kirjuta meile ariklient@confido.ee või helista klienditeeninduse lühinumbril 1330.