Kardioloogia

Kardioloog ehk südamearst tegeleb südame ja veresoonkonna haiguste diagnostika, ravi ja ennetusega.

Kardioloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Südamearst ehk kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haiguste diagnoosimise ja raviga, annab eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile, nõustab haigusest taastumisel ja teostab keeruliste krooniliste haiguste järelkontrolli. Vajadusel hindavad arstid kaebuste ja haigusnähtude põhjuslikke seoseid võimalike südamehaigustega ehk tegelevad diferentsiaaldiagnostiliste juhtudega – erinevate südamehaiguste omavahelise eristamisega.

Soovitame pöörduda meie kardioloogide konsultatsioonile, kui on vajalik raviskeemi või selle tulemuslikkuse hindamine. Samuti siis, kui senise raviskeemiga ei ole saavutatud soovitud tulemusi, ravi ajal esineb halba enesetunnet ning soovimatuid kõrvalnähte ja raviskeemi oleks tõenäoliselt tarvis muuta.

Südametervise arst (prof Viigimaa) nõustab inimesi, kes tunnevad huvi oma südametervise vastu ja soovivad lasta oma tervist kontrollida. Soovitame oma südametervist kindlasti ennetavalt ja regulaarselt kontrollida, kui teie perekonnas on esinenud varaseid infarkte või insulte, teil on istuva eluviisiga stressirohke töö, teil on esinenud valusid südamepiirkonnas või muid ebamääraseid kaebuseid tervisele, oled kergelt ülekaaluline vms.

Konsultatsioonil hindab arst teie terviseseisundit kompleksselt, kaardistab südame- ning veresoonkonna haiguste riskid, vajadusel määrab täiendavaid analüüse ning lisauuringuid, nagu näiteks EKG, koormustest, südame ultraheliuuring jmt. Samuti annab arst nõu, milliseks tuleks kujundada oma elustiil, et oma südant igapäevaselt hästi hoida ja võimalikke probleeme ennetada.

Kõige parema tulemuse annab individuaalne lähenemine ja nõustamine, sest sel puhul arvestatakse just konkreetse inimese vajadusi. Tähtis on ka inimese elustiil, millest sõltub pool tema südame tervisest.

Loe lähemalt

Hind

Tallinn
Hind
Kestus kuni
Kardioloogi vastuvõtt
Saadaval ka telefoni- ja videovastuvõtuna
110 €
30 min
Kardioloogi ja südametervise arsti vastuvõtt
Prof Viigimaa
170 €
30 min
Kardioloogi vastuvõtt
Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtt
5 €
Tartu
Hind
Kestus kuni
Kardioloogi vastuvõtt
100 €
30 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses
Tervisekassa vastuvõtt