Katrin Kaarna
Armastan oma tööd ja austan oma patsiente ning mu eesmärk on leida patsientidele parim võimalik raviteekond. Seetõttu olen alati seadnud esikohale oma teadmiste kaasaaegsuse ja laiapõhjalisuse ning hoidnud erialast kompassi uute ravivõimaluste kursil.

Keeleoskus

Eesti keel
Inglise keel
Vene keel

Lühitutvustus

Dr. Katrin Kaarna on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna arst – pediaatri erialal ja läbinud sel erialal ka erialalise internatuuri. Lisaks on Katrin Kaarna TÜ Närvikliinikus residentuuri läbides omandanud täiskasvanute neuroloogi eriala. Sel erialal töötab Katrin Kaarna 1998-ndast aastast. Dr. Kaarna on Ludvig Puusepa nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi liige. Katrin Kaarna erihuviks on psüühika ning neuroloogiliste probleemide tihe seos.

Haridus

1987
Tartu Ülikool Arstiteaduskond, arst – pediaatria eriala
1991
TÜ Lastekliinik, internatuur, arst – pediaatri kvalifikatsioon
1995
TÜ Närvikliinik, neuroloog
2018
Tartu Ülikool, meditsiiniteaduste valdkond, doktorantuur

Töökogemus

1998 – 2022
MEDEX Päevakirurgia Erakliinik, neuroloog
2020
SA TÜ Kliinikum ja Tartu Ülikool, meditsiiniteaduste valdkond, kliinilise meditsiini instituut, kliiniliste uuringute keskus , keskuse juhataja
2019
Tartu Ülikooli inimuuringute eetikakomitee, liige
2022
Ravimiameti ravimiuuringute eetikakomitee, esimees

Täiendkoolitused

Pikaajaline töökogemus meditsiini, farmaatsia ja kliiniliste teadusuuringute valdkonnas. Pikaajaline kogemus organisatsiooni ja meeskondade juhtimisel kohalikul, piirkondlikul, Kesk-Euroopa ja globaalsel tasandil. Rahvusvaheline kogemus muudatuste juhtimisel ja strateegilisel juhtimisel.

Kuulumine erialaorganisatsioonidesse

GCP (Good Clinical Practice in Clinical Trials) ekspert Ludvig Puusepa nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi liige

Eesti Psühhiaatrite Seltsi liige