Tervisekassa vastuvõtud

Confido pakub lisaks tasulistele teenustele ka vastuvõtte Tervisekassa lepingu raames nii Tallinnas kui ka Tartus.

Confido on sõlminud ravi rahastamise lepingu Eesti Tervisekassa vastuvõttudeks järgmistel erialadel:

Tallinn

Tartu

Tervisekassa (Haigekassa) lepinguga rahastatavad teenused

Ülal loetletud erialadel teenindatakse patsiente üleriigilise ravijärjekorra alusel Eesti Tervisekassa lepingu mahus ning vastavalt ravikindlustuse seaduse nõuetele. Kõiki patsiente koheldakse ravijärjekorda võttes võrdselt, st nad registreeritakse tervishoiuteenuse osutamiseks üldjärjekorras esimesele vabale ajale või patsiendi soovil hilisemale vabale ajale olenemata registreerimiseks valitud kanalist.

NB! Palun märka, et kõik käesoleval veebilehel väljatoodud arstid ja spetsialistid Tervisekassa üldjärjekorda ei teeninda. Kui soovid tulla just mõne konkreetse arsti või spetsialisti vastuvõtule, soovitame broneerida tasulise teenuse. Infot Tervisekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta saad üleriigilisest digiregistratuurist või telefonil +372 666 27 27.

Visiidi eest tasumine

Kõigil Eesti Tervisekassa lepinguga kaetud erialadel (v.a günekoloogia, günekoloogia ennetus ja dermatoveneroloogia) vastuvõtule registreerimiseks on vajalik saatekiri. Väljaspool üldjärjekorda, ravikindlustuse või nõutava saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu Confido tavahinnakirja alusel.

Eesti Tervisekassa tasutud vastuvõtu puhul tuleb Confidosse pöördudes tasuda visiiditasu 5 €.

Visiiditasu ei pea maksma:

 • rasedad rasedakaardi esitamisel;
 • noorte nõustamiskabineti patsiendid nõustamisteenusel;
 • alla 2 a patsiendid dokumendi esitamisel;
 • kui vältimatu ambulatoorse eriarstiabi osutamisele järgneb vahetult statsionaarse tervishoiuteenuse osutamine;
 • Confido teise eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid;
 • teise raviasutuse sama eriala arsti suunamiskirjaga patsiendid sama haigusjuhu raames;
 • sama arsti korduva vastuvõtu korral, kui eelmisest sama arsti visiiditasu maksmisest on möödunud vähem kui 90 päeva.

Visiidi broneerimine

Visiite on võimalik broneerida üleriigilise digiregistratuuri kaudu või telefonil +372 666 27 27.

NB! ​Kui teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, siis palun andke sellest kindlasti teada, helistades telefonil 666 2727 või tühistades vastuvõtt digiregistratuuris.

Kui te vastuvõtule mittetulemisest meile teada ei anna või vastuvõtu tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu, võime järgmisel pöördumisel küsida kahekordse visiiditasu. Palun tutvu Confido täpsema patsiendiinfoga siin.

Tagasiside

Kui märkasite oma külastuse vältel midagi, mis oli hästi, või midagi, mis võiks teisiti olla, siis palun kirjutage sellest meile. Ootame teie ettepanekuid ning hindame tagasisidet kui võimalust meie töökorraldust parandada. Palun tutvu meie tagasiside jätmise korraga ja jäta tagasiside siin.

Infot Tervisekassa üldjärjekorra vabade aegade ja teenuseosutajate kohta saate üleriigilisest digiregistratuurist või telefonil +372 666 27 27.

Tervisekassa rahastusega iseseisva tervishoiuspetsialisti teenused (osutamine vaid Tartus)

Tervisekassa poolt kindlustatud isikutel, kes on esmalt pöördunud perearsti poole ning vastava meditsiinilisele näidustustele saanud vastava saatekirja, on võimalik broneerida aeg järgmistele teenusele ilma omaosalust maksmata:

 • Kliinilise psühholoogi konsultatsioon / psühhoteraapia (lapsele/täiskasvanule)
  • Mari-Liis Mägi, kliiniline psühholoog (täiskasvanute psühhoteraapia, neuropsühholoogiline hindamine, psüühikahäirete hindamine ja diferentsiaaldiagnostika)
  • Siim Jakobsoo, kliiniline psühholoog (täiskasvanute psühhoteraapia, psüühikahäirete hindamine ja diferentsiaaldiagnostika)
  • Katrina Heinmets, kliiniline psühholoog (täiskasvanute psühhoteraapia, psüühikahäirete hindamine ja diferentsiaaldiagnostika)
  • Janne Marita Kabanen kliiniline psühholoog (täiskasvanute ja laste psüühikahäirete hindamine ja diferentsiaaldiagnostika ning psühhoteraapia)
 • Füsioterapeudi vastuvõtt (lapsele/täiskasvanule)
  • Diana Babjak, täiskasvanute füsioterapeut (ortopeedia- ja traumatoloogia)
  • Doris Vahtrik,  täiskasvanute füsioterapeut (skeleti-ja lihassüsteemi füsioteraapia)
  • Maarja-Liisa Peedimaa, laste füsioterapeut (beebide ja laste füsioteraapia)

Tervisekassa rahastatud vastuvõtule saab aja broneerida ainult telefonil +372 666 27 27 või Digiregistratuuris.