Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Urological surgery

We treat and diagnose diseases of the genital organs and the urinary tract in both men and women. We offer both preventive and scheduled treatment. Confido Surgery Centre uses innovative and patient-friendly laser technology for destructing kidney stones.
We perform various endoscopic upper and lower urinary tract operations. In the urology department, we also perform andrological procedures, where we solve problems related to male infertility in cooperation with the Next Fertility Clinic and treat chronic diseases of the genital tract.

Booking an operation

In order to perform surgical procedures, a prior appointment with a doctor of the relevant specialty is required, who will put together your treatment plan.Book an appointment or call +372 629 9277. Please familiarize yourself with the rules and guidelines for patients before surgery.

  Endoscopic bladder stone breaking

  See available time slots

  Endoskoopiline põiekivi purustus on protseduur, mida kasutatakse põiekivide raviks. Põiekivid on mineraalide ladestused, mis tekivad põies ja võivad põhjustada valu, ebamugavustunnet ja muid kuseteede haiguste sümptomeid. Protseduuri käigus sisestatakse väike, painduv endoskoop läbi kusejuha põide. Endoskoop on varustatud kaameraga, mis võimaldab kirurgil näha kive ja seadmega, mis kasutab lööklaineid kivide purustamiseks väiksemateks tükkideks, mida on lihtsam organismist uriiniga väljutada.

  See protseduur viiakse tavaliselt läbi üldanesteesia all ning patsiendid võivad vajada lühiajalist haiglas viibimist jälgimise ja valu leevendamise eesmärgil. Endoskoopiline põiekivi purustus on peetud ohutuks ja tõhusaks põiekivide ravimeetodiks, millel on madal risk tüsistuste, nagu verejooksu või infektsiooni tekkeks. Siiski, nagu iga meditsiiniline protseduur, on sellel ka riske ja võimalikke kõrvaltoimeid, mida tuleks enne protseduuri oma raviarstiga arutada.

  Endoscopic bladder stone breaking
  Starting from 1500 €
  Urologist's appointment Prior to surgery
  130 €
  30 min

  We provide this service

  Confido Medical Centre
  Veerenni 51, Tallinn

  Book online

  Service: Endoscopic bladder stone breaking

  Find available time slots