Physiotherapists and chiropractors in Tartu

Unexpected injuries, traumas or dislocations can happen to any of us during our daily activities. Professional and personalised advice and treatment is often required to achieve the best results. Several healthcare professionals offer appointments at Confido Tartu Raatuse clinic: Chiropractor Hanna Trumm, Physiotherapists Ines Margato and Alex Teinburg, who help restore or maintain mobility and functional ability, and Physiotherapist Helle Nurmsalu, who specialises in women’s health. We offer kinesio taping.

As for the selection of massages, you can choose among several options. Eye health and vision can be checked at an optometrist’s appointment. In the case of skin problems, the dermatology nurse offers counselling, and you can also perform acid peeling of the skin at an dermatology nurse’s appointment. Men’s sexual health can be checked at an andrology nurse’s appointment.

  Brightening light acid peel

  See available time slots

  Säraandev kerge koorimise hooldus on üles ehitatud suhkruroohappele ja piimasuhkru happele, millel on rahustav, elustav ja ka vananemisvastane toime.

  Kerge suhkruroohappega koorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Hooldus rahustab, ühtlustab nahatooni ning taastab noorusliku sära nahal. Nahk on taas sügavuti niisutatud.

  Suhkruroohape on väga tugev antioksüdant, mis kaitseb nahka enneaegse vananemise eest, neutraliseerides vabu radikaale. Kliinilised uuringud on tõestanud, et toote omaduseks on suurendada naha kaitset UV-kiirte eest kuni 50%. Suhkruroohahappel ehk glükonolaktoonil on lisakasu olles kergelt antibakteriaalne ja pakkudes leevendust ka akne ja kuperoosa ravis.

  Millisel juhul on happekoorimine näidustatud?

  • nahk on kuiv, õhuke ja tundlik
  • nahk on mõjutatud fotovananemisest, esinevad kortsud
  • akne, kuperoosa, rosaatsea korral
  • hüperkeratoosi, melasma raviks
  • enne ja pärast ilusüste (süstimisest peab olema möödunud 2 nädalat)

  Happehooldus on vastunäidustatud:

  • viirusnakkused
  • naha põletikulised haigused
  • vigastatud nahapind
  • protseduuriks kasutatavate preparaatide mittetaluvus

  Hooldus viiakse läbi maailmas kõrgelt hinnatud Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sarjaga Renophase, mis koosneb naha puhastamisest, koorimisest, vastavalt naha vajadusele aktiivainete ja seerumite, maski ja kreemi kasutamisest.

  Kerge koorimine suhkruroohappega sobib kõikidele – noorele ja vanemale nahale, raseduse ajal, ideaalselt ka meeste naha hooldamiseks. Suurepärane protseduur ka päikselisel ajal naha niisutuseks – tugevalt antioksüdantsed, kuid pindmiselt koorivad happetooted ei muuda nahka UV-kiirguse suhtes rohkem tundlikuks.

  Protseduuri päeval ei ole soovitatav käia saunas, teha aktiivset sporti ega tarvitada alkoholi. Päevitamist vältida järgneval 3-4 päeval.

  Brightening light acid peel
  65-70€
  60 mins

  We provide this service

  Confido Medical Centre
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru clinic
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Raatuse Health Centre
  Raatuse 21, Tartu
  Tartu Walk-in clinic
  Ringtee 75, Tartu
  Show more

  Book online

  Service: Brightening light acid peel

  Find available time slots