Hambaravi

Osutame terviklikku hambaravi teenust, mis hõlmab suu- ja hambahaiguste ravi ning ennetust.

Implantaatide korraline kontroll koos hambaarsti konsultatsiooniga

Otsi vabasid aegasid

Konsultatsiooni käigus kontrollib hambaarst patsiendi suuõõne seisundit. Tuvastab suuõõne haigused, kontrollib igemete seisundit ja hambakaariese olemasolu. Konsultatsiooni eesmärk on veenduda, et suus ei esine põletikulisi seisundeid või ravi vajavaid hambaid.

Lisaks hindab hambaarst implantaadi liikuvust, luukadu ja põletiku olemasolu ning hambumust. Implantaadi kontrolli  peab tegema üks kord aastas.

Vajadusel lisandub konsultatsioonile röntgenülesvõtete tegemine (võimalik on teha nii väikeseid röntgenülesvõtteid, panoraampilti kui põhjalikku kompuutertomograafiat). Pärast vajalike  andmete kogumist selgitab arst, milline on edasine raviplaan. Vajalikud  lisauuringud teostatakse lisatasu eest.

Hambaarstid soovitavad ennetavat hammaste tervise kontrolli teha iga kuue kuu tagant, et vältida hammaste tervisliku seisundi halvenemist ning saada õigel ajal jaole potentsiaalsetele haigustele.

Enne konsultatsiooni:

  • Mõelda läbi küsimused, millele hambaarstilt vastust soovite
  • Veenduda, et teil ei ole ülemiste hingamisteede nakkushaigusi, et säästa tervishoiutöötajate tervist. Haigena on teil ka raske neelata.
  • Soovitame enne visiiti puhastada hambad ja suuõõs – Confidos on selle jaoks olemas korralikud hügieeniruumid, kus saate koduste vahenditega hambaid pesta. Soovi korral on olemas kohapeal ühekordsed hambaharjad kasutamiseks koos pastaga.
  • Täida põhjalikult külastuseelne ankeet ning räägi julgelt ka oma teistest haigustest ning igapäevastest ravimitest, et hammaste ravi oleks võimalikult efektiivne

Vastunäidustused:

  • Ülemiste hingamisteede nakkusohtlikud haigused (nt gripp, COVID-19 viirus jne)
  • Herpes huultel

Võtame vastu patsiente alates 19. eluaastast.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Implantaatide korraline kontroll koos hambaarsti konsultatsiooniga
110 €
45 min

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses