Analüüsid, uuringud, protseduurid

Gastroenteroloogi vastuvõtt

Otsi vabasid aegasid

Gastroenteroloog tegeleb seedetrakti haiguste diagnostika ja raviga. Gastroenteroloogi poole soovitame pöörduda söögitoru- ja maohaiguste, peensoole- ja jämesoolehaiguste, maksa-, sapiteede ja kõhunäärme haiguste ning muude soolestikuga seotud probleemide korral (seedehäired, kõhuvalu, kõrvetised, häiriv kõhukinnisus või kõhulahtisus, ärritatud soole sündroom jne).

Gastroenteroloogi vastuvõtu raames hindavad meie kogenud arstid probleemi olemust, vajadusel soovitavad analüüside tegemist või suunavad täiendavatele uuringutele. Gastroenteroloogi vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Pikalt kestnud ja seletamatu kõhuvalu korral soovitame pöörduda kõhuvalu konsultatsioonile, kus arst hindab teie terviseseisundit ja vajadusel suunab täiendavatele uuringutele või gastroenteroloogi vastuvõtule.

Oluline info

  • Gastroenteroloogi vastuvõtud toimuvad ainult Tallinnas.
  • Gastroenteroloogid ei tegele toidutalumatus- ja mikrobioomitestide läbiviimise ega tõlgendamisega. Toitumisalaseks nõustamiseks ja toidutalumatuse testi tõlgendamiseks pöörduda kas toitumisnõustaja või toitumisterapeudi poole.

Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtt

Tasulisele gastroenteroloogi või IBD õe vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtule saavad patsiendid tulla ainult läbi e-konsultatsiooni. Selleks peab patsiendi perearst (või eriarst) tegema e-konsultatsiooni saatekirja ning meie gastroenteroloogid otsustavad saatekirjal oleva info põhjal, kas gastroenteroloogi visiit on vajalik või tehakse ainult e-konsultatsiooni otsus, andes võimalikud uuringu- ja ravisoovitused elektroonselt.

Kui gastroenteroloogi otsusel on patsiendil vaja vastuvõtule tulla, broneerib vastuvõtuaja ja võtab patsiendiga ühendust meie eriala assistent. E-konsultatsioonidele vastamine toimub 4 tööpäeva jooksul ning vastuvõtuaeg sõltub probleemi kiireloomulisusest. E-konsultatsiooni kaudu toimuvad vastuvõtud kas kontakt- või video visiidina.

Gastroenteroloog võtab vastu patsiente alates 18. eluaastast.

Hind

Teenus
Hind
Gastroenteroloogi vastuvõtt
110 €
Gastroenteroloogi vastuvõtt (Tervisekassa poolt rahastatud vastuvõtt)
5 €
Gastroenteroloogia õe vastuvõtt
35 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses
Tervisekassa vastuvõtt

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Kaugvastuvõtt
Internetis või telefonitsi