tätoveeringute eemaldamine, püsimeigi eemaldamine, tattoo, tattoo eemaldamine, tätoveeringu eemaldamine, tätoveeringu muutmine

Tattoo and permanent makeup removal

The Confido Aesthetic Medicine Clinic offers the most comfortable removal of tattoos, permanent makeup and foreign pigments without damage or scarring of the skin. Our doctors perform procedures using high-quality state-of-art laser equipment with cryocooling.

  Permanent eyebrow makeup removal with laser

  See available time slots

  Kulmudelt püsimeigi eemaldamine on ohutu meditsiiniline laserprotseduur, mis aitab teil püsivalt vabaneda mis tahes värvi püsimeigist, kahjustamata õrna kulmunahka. Meie kliinikus osutavad tennust vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad. Protseduur ei tekita arme ega häiri kulmukarvade kasvu.

  Kuidas see töötab?

  Kulmude püsimeigi eemaldamise meetod välistab armide ja põletuste tekkimise tõenäosuse, sest kasutatakse rangelt määratletud lainepikkusega laserikiiri, mis ei kahjusta nahka, vaid justkui läbivad seda. Laser toimib eranditult kindlale värvitoonile. Laserikiire mõjul kuumutatakse hetkega pigmenti nahas, mille tagajärjel hävitatakse värvained ja keha immuunsüsteem eemaldab hävitatud pigmendi mikroosakesed. Laser mõjutab ja hävitab värvipigmenti ainult sellest kulmupiirkonnast, millele on kantud püsimeik. Paljud patsiendid märgivad, et kulmukarvad kasvavad pärast protseduure veelgi paremini kui enne ravi.

  Näidustused

  Püsimeigi eemaldamine kulmudelt on tähtis, kui püsimeik on tehtud halvasti või kui soovite oma välimust muuta. Laser on vajalik ka siis, kui kulmutätoveeringul on soovimatu toon (oranž, roosa, sinine) või see on muutunud aja jooksul asümmeetriliseks. Samuti on pigmendiallergia meditsiiniline näidustus värvipigmendi eemaldamiseks nahalt.

  Vastunäidustused

  • Rasedus ja rinnaga toitmine
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval
  • Värske päevitus vähem kui kaks nädalat enne seanssi
  • Diabeet
  • Kalduvus keloidarmide tekkeks
  • Ägedad nakkushaigused
  • Vähktõved
  • Epilepsia

  Peaaegu kõik ülaltoodud vastunäidustused on suhtelised ja lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

  Protseduurist

  Kulmude püsimeigi eemaldamiseks kasutame võimsaid ja ohutuid laserseadmeid. Protseduur kestab 2 kuni 5 minutit, on tervisele ohutu ja eemaldab peaaegu igasuguse värvipigmendi. Püsimeigi lasereemaldamine on ainus viis värvitooni täielikuks eemaldamiseks hoolimata selle pealekandmise ajast. Taastumine (kerge punetus ja väike turse kulmupiirkonnas) kestab mõnest tunnist paari päevani. Protseduuri ajal kasutatakse meie kliinikus valu ja kõrvaltoimete vähendamiseks spetsiaalset õhujahutust.

  Protseduuri kirjeldus

  Enne protseduuri eemaldatakse näolt kogu meik ja silmad kaetakse kaitseprillidega. Valuaistingute korral jahutatakse kulmuservad enne kuiva külmaga. Seejärel tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena. Pärast protseduuri saab kulmunahka ravida antiseptiliselt, vajadusel kasutatakse lisajahutust ja kantakse peale taastav preparaat. Pärast protseduuri antakse patsiendile soovitused koduseks raviks.

  Toimed

  Laserprotseduuri tulemusel väheneb kulmupiirkonnas püsimeigi heledus ja „laius“. Mõju on näha juba 2–3 päeva pärast protseduuri, kohe pärast turse taandumist, ja muutub märgatavamaks ühe kuu jooksul. Kaheksa nädala pärast on võimalik läbida teine protseduur. Sagedasem protseduuride tegemine ei ole soovitatav või tuleb eraldi kokku leppida Confido laserravi spetsialistiga.

  Mida peaks teadma enne protseduuri?

  Enne protseduuri on vajalik spetsialisti konsultatsioon, mille käigus on võimalik täpselt hinnata nahaseisundit, pigmendi mahtu ja sügavust, naha mikroarmide olemasolu ning muid tähtsaid näitajaid, mis mõjutavad protseduuri prognoosi ja maksumust. Ärge unustage teavitada arsti kõigist teil esinevatest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri ei tohi päevitada ega käia solaariumis.

  Mis juhtub pärast protseduuri?

  Pärast protseduuri jätkub kulmukarvade normaalne kasv. Võib juhtuda, et protseduuri ajal kaotavad karvad osa pigmendist ja on heledamad, mõne aja pärast on aga kulmudel jälle tavapärane toon.

  Protseduur mõjutab nahka väga vähe, nii et saate kohe naasta oma igapäevase eluviisi juurde. Siiski ei tohi pärast protseduuri päevitada (ei päikese käes ega solaariumis) ega kasutada kulmupiirkonnas kosmeetikat, samuti on soovitatav mitte käia mõne päeva jooksul saunas, spaakeskuses ja basseinides.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kas püsimeigi eemaldamisel saavad kulmukarvad kannatada?
   Ei, karvafolliikulid paiknevad pigmendikihist sügavamal, nii et neid protseduuri käigus ei kahjustata. Paljud patsiendid on täheldanud, et pärast protseduure hakkasid karvakesed just paremini kasvama.
  • Kas pärast protseduuri tekivad koorikud või villid?
   Meie kliinikus kasutatav laser mõjutab kulmudelt püsimeigi eemaldamisel nahapiirkondi väga õrnalt, mistõttu võib esineda väikest punetust ja turset, kuid koorikuid ja ville ei teki ning pärast meie protseduure pole verd. Punetus ja tursed taanduvad iseenesest paar tundi pärast protseduuri
  • Mis on püsimeigi eemaldamise eelis Confidos?
   Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad nüüdisaegseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda parimaid võimalikke ja ohutuid tulemusi vähima ebamugavustundega.
  • Kas on võimalik eemaldada osa tätoveeringust, kuid mitte kogu kulmu?
   Jah, arutage seda konsultatsioonil oma arstiga.
  • Kui mu kulmud on värskelt tätoveeritud, siis millal ma võin saada esimese hoolduse?
   Esimese protseduuri soovitame teha mitte varem kui kaks kuud pärast kulmutätoveeringu tegemist.
  Consultation
  nurse
  25 €
  15 min
  dr Alexander Uskov
  80 €
  15 min
  Permanent eyebrow makeup removal (procedure)
  Viru and Tartu Walk-in-Clinic
  99 €
  Confido Veerenni
  120 €

  We provide this service

  Viru Walk-in clinic
  4th floor, Viru Väljak 4, Tallinn
  Confido Medical Centre
  Veerenni 51, Tallinn
  Lõunakeskuse Walk-in clinic
  Ringtee 75, Tartu

  Book online

  Service: Permanent eyebrow makeup removal with laser

  Find available time slots